Reference dětských jazykových kempů

Kempová lektorka Azalia Mariel C.

Martina L.: Dobrý den, zdravím celý tým Eufrat s velkým vděkem a poděkováním. Ondra byl z celého týdne, který strávil na příměstském táboře, naprosto nadšený. Věřte, není to úplně běžné a u něho už vůbec. Je hodně svůj a před lety neměl s anglicky zaměřeným táborem úplně nejlepší zkušenost, takže z naší strany to byl docela nadlidský výkon přesvědčit ho, aby ten týden angličtině v rámci prázdnin věnoval. Vyváženost výuky a volnočasových aktivit byla naprosto skvělá, navíc, procvičil si nejen AJ, ale i španělštinu, které se nově v rámci studia na gymnáziu věnuje. Přiznám se, že se vám, celému týmu, podařilo téměř nemožné - naprosto skvěle motivovat dítě, které se těšilo na každý novýden a v pátek pronesl větu - škoda, že užto končí. Děkuji Vám. Věřím, že služby EUFRAT využijeme i v dalším období.

Petra N.: Dala jsem k Vám na tábor obě děti a měla jsem trochu obavy, aby zvládly tábor s rodilými mluvčími, když jejich znalosti nejsou ještě úplně ideální. Nakonec děti byly tak nadšené, že chtěly přihlásit ještě i na další týden v sprnu. Nejvíc se jim líbily zábavné hodiny, prý hrály spousty her a soutěží. S manželem jsme měli radost, že na naší zahraniční dovolené se již nebály mluvit anglicky.

Kempový lektor Edwin B.

Lenka K.: Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování za právě probíhající turnus příměstského tábora. Mé děti jsou obě nadšené. Prosím o vyřízení poděkování Eve, Zuzce a Johnovi, kteří byli výborní a lehké to rozhodně neměli

Kateřina S.: Vše je perfektní, děti nadšené, Edwin je hvězda!

 

Kempová lektorka Eva R.

Jana H.: Dcera byla z tábora naprosto nadšená, dle jejích slov se jí nejvíce líbili zábavní lektoři, konkrétně Edwin, Fiorella a Eva. Vůbec jí nakonec nevadilo, že mluví jenom anglicky, přitom se toho zpočátku bála. Moc děkujeme a příští rok dceru určitě zase přihlásíme. 

Šťastná: Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za celý týden vaše příměstského tábora, Sofinka je opravdu nadšená a spokojená.

Kempový lektor John P.

Lenka K.: Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování za právě probíhající turnus příměstského tábora.

Ilona G.: Syn byl velmi spokojený, lektor byl komunikativní, mnoho hezkých aktivit.

 

Kempová lektorka Zuzana P.

Lenka K.: Mé děti jsou obě nadšené. Prosím o vyřízení poděkování Eve, Zuzce a Johnovi, kteří byli výborní a lehké to rozhodně neměli

Jitka K.: Syn je s příměstským táborem naprosto spokojený a to je pro mě důležité.

 

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Jazykové kempy

Pořádáme letní jazykové kempy pro děti s výukou angličtiny, němčiny a dalších jazyků!

LTweb