FAQ - kurzy pro veřejnost

Jak dlouhá je lekce ve skupinovém kurzu v učebně?

Lekce v učebně trvá běžně 90 minut. Pokud se do kurzu přihlásí pouze dva studenti, lekce se dočasně do přihlášení třetího studenta zkracuje na 60 minut.

Jak dlouhá je lekce ve skupinovém kurzu online?

Lekce online trvá běžně 60 minut. Pokud se do kurzu přihlásí pouze dva studenti, lekce se dočasně do přihlášení třetího studenta zkracuje na 45 minut.

Kolik stojí skupinová lekce v učebně/online?

Skupinová lekce má jednotnou cenu 180,-/60 minut a cena kurzu se odvíjí od počtu lekcí za trimestr a od délky lekce podle typu kurzu (učebna, online).

Jak dlouho skupinový kurz probíhá, případně kolik má lekcí?

Kurzy jsou rozděleny do 4 trimestrů, každý trimestr má tři měsíce, plný počet lekcí za trimestr je 12. Pokud v období trimestru na daný den připadá svátek, kurz má méně lekcí a je tedy "levnější"

Jak se mohu do kurzu přihlásit?

Přes naše webové stránky, vyplnit podklady online, platbu také.

Mohu si vyzkoušet lekci na zkoušku zdarma?

Pokud si nejste jistí svojí pokročilostí a chcete si zkusit lekci zdarma, musí být kurz již otevřený a pod omluvě s p.Siala lze tuto lekci domluvit a absolvovat. Další možností jsou kurzy s ukázkovou lekcí zdarma, které jsou na webu

Když kurz objednám, jak se dozvím, kdy a kde budou lekce probíhat?

Klient obdrží objednávku, potvrzení o úhradě, samotné podklady ke kurzy jako učebna, lektor, den a čas výuky přijdou do emailu většinou v týdnu před začátkem kurzu, vždy do emailu

Mohu se přihlásit do kurzu, který už probíhá?

Ano, pokud je volná kapacita, je možné se přihlásit do již probíhajícího kurzu. Lze si vyžádat materiály od lektora, který vám řekne nebo napíše či pošle, co se v kurzu probíralo.

Co když mi kurz nebude vyhovovat?

Je možné v rámci otevřených kurzů přesouvat studenta do jiných právě probíhajících kurzů, případně přenechat objednávku na další trimestr či si uplatnit uhrazené peníze na jakýkoli produkt z naší nabídky

Když zakoupím více kurzů nebo trimestrů najednou, vznikne mi sleva?

Ano, po zakoupení více kurzů či více trimestrů vzniká sleva. Slevy nelze kombinovat. Je možné použít benefitní programy, slevy nelze kombinovat.

Jak mohu uplatnit slevu nad 70 let?

Pokud máte více než 70 let, můžete uplatnit slevu ve výši 20%. V tomto případě prosím napište svůj požadavek na eufrat@eufrat.cz nebo volejte: 606 665 766. Děkujeme.

Mohu se z lekce omluvit, pokud vím, že budu chybět?

V klientském rozhraní-moje kurzy-omluvení absence

Dostanu kontakt na lektora?

Osobní údaje o lektorech neposkytujeme, pokud se v kurzu domluvíte na předání kontaktů osobně, není to problém.

Potřebuji na lekce nějaké materiály, učebnice?

Na naše kurzy není třeba kupovat žádné učebnice. Lektoři mají k dispozici knihovnu, ze které vám budou materiály kopírovat případně sdílet v případě online kurzů. Pokud se na kurzu na zakoupení učebnice shodnete a domluvíte, pořizuje si je každý sám za sebe.

Jak lze platit fakturu?

Veškeré platební údaje jsou na faktuře/zálohovém listu. Fakturu/zálohový list lze hradit převodem (i za pomoci QR kódu), platební kartou na recepci, v hotovosti na recepci

Vracíte na poukázky?

Na poukázky bohužel není možné vracet.

Jakými poukázkami lze u Vás platit?

Přijímáme poukázky a platební karty od společností Edenred, Pluxee, Up, Benefity a.s. Lze také hradit objednávkou z benefit-plus.cz či e-tickety (Edenred). Bližší informace k platbám benefitním programy najdete zde (doplnit odkaz na pravidla ohledně placení, např. že nelze hradit kemp apod. Někde bychom na stránkách měli mít)

Kdy dostanu fakturu za individuální výuku?

Fakturu obdržíte do 20. následujícího měsíce.

Proč je na faktuře 60 min, když se učím pouze 45 min. lekce?

Základní účtovací jednotkou je vždy 60 min. Pokud je Vaše výuka kratší, vždy se jednotka přepočítá. Např. 1x45 min. = 0,75 x 60 min. apod.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb