Informace o jazykových kempech pro děti

Informace o jazykových kempech pro děti Informace o jazykových kempech pro děti Informace o jazykových kempech pro děti Informace o jazykových kempech pro děti Informace o jazykových kempech pro děti Informace o jazykových kempech pro děti

Chcete, aby si Vaši potomci užili o prázdninách plno zábavy, ale zároveň aby se naučili něco nového? Pak jsou jazykové dětské kempy v JŠ Eufrat tou pravou volbou!

 
Vybrat kemp 
 

Výuku vede skvělý tým našich lektorů (kombinace českých lektorů a rodilých mluvčí), kteří mají bohaté zkušenosti s výukou dětí. Výuka probíhá zábavnou formou tak, aby se děti nenudily, neměly pocit, že prázdniny tráví „ve škole“, ale zároveň aby se nenásilnou formou dozvěděly spoustu nových informací a zlepšily si své jazykové schopnosti.

Lektoři při výuce využívají i moderní interaktivní tabuli, která je u dětí i teenagerů velice oblíbená a kromě studia jazyka se tak učí i pracovat s moderními technologiemi. Samozřejmostí je i pobyt venku na čerstvém vzduchu a škola hrou – tedy využívání různých poučných her při výuce.

Přednosti našich jazykových kempů

  • Maximálně 8 dětí ve skupince
  • Výuka převážně s rodilými mluvčími a v minimální míře i s českými lektory ( změna lektora vyhrazena)
  • Škola hrou, výlety, využití moderní techniky (interaktivní tabule apod.)
  • Jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština (pouze s rodilými mluvčími, hovoří i částečně česky - maximálně doporučujeme!)
  • Lze zvolit variantu od 8:00 do 12:00 za 2900 Kč nebo od 8:00 do 16:00 za 3900 Kč
  • Pro zájemce oběd zajištěn v restauraci v těsné blízkosti školy (hradí se hotově první den kempu, cena 750 Kč za obědy po - pá tedy 150 Kč/den), v Černicích taktéž 

Rozpis jazykových kempů naleznete zde:

 
Aktuální nabídka kempů 
 

V případě zájmu můžete shlédnout naše video z minulých let na stránce VIDEO. Také doporučujeme shlédnout naši FOTOGALERII z těchto kempů.

Doporučujeme včasnou rezervaci, o tyto kempy v EUFRATu je každoročně velký zájem.

 

Jazykové kempy

Pořádáme letní jazykové kempy pro děti s výukou angličtiny, němčiny a dalších jazyků!

LTweb