Studium v zahraničí

Studium v zahraničí Studium v zahraničí Studium v zahraničí Studium v zahraničí Studium v zahraničí

Láká Vás studium jazyků v zahraničí?

Navštivte náš druhý web: https://www.kurzyvzahranici.cz/

Pak máme pro každého něco. Naší specialitou pro Vaše děti jsou naše prázdniny ve stylu Harry Pottera na prestižních britských školách, kde se o Vaše děti postarají 24 hodin denně. V ceně je nejen celodenní výuka angličtiny a ubytování v krásných rezidencích, ale také bohatý program, včetně organizovaných výletu, sportovních a jiných aktivit. 
V Anglii zajišťujeme také studium angličtiny spojenou s fotbalem, golfem či jinými zájmovými aktivitami. 

Vše pro Vás vždy kompletně zařídíme, včetně letenek.

NOVĚ nabízíme podobné programy i v krásném prostředí věčně zeleného Irska a to v lákavých spojeních angličtina + jízda na koni nebo angličtina + surfing.

 A pro Vás? Chcete se za krátký čas naučit anglicky, německy, španělsky či italsky? Chcete poznat nové lidi z různých koutu světa a přivést si domů spousty nezapomenutelných zážitků? S námi můžete vycestovat všude tam, kde jsou cizí jazyky doma, ať už se jedná o tradiční jazyky jako angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština, ale i netradiční jazyky jako čínština či japonština. Pro každého dospělého v každém věku tedy i včetně seniorů máme něco. Věříme, že s námi si vybere každý. Nabízíme  jazykové kurzy pro dospělé po celém světě, většina z nich začíná každé pondělí celoročně a vše vždy připravíme na míru přesně pro Vás.
 
A co takhle rodinná dovolená s výukou jazyků? Preferujete moře, pláže, ale k tomu všemu něco navíc? Pak pro Vás máme kurzy pro celou rodinu na Maltě. Pro děti již od osmi let i pro jejich rodiče (kteří se ale stejně tak mohou stát jen dovolenkujícím doprovodem) zařídíme kurzy angličtiny v rámci jedné školy s vlastním i společným odpoledním programem a ubytováním v hotelu dle Vašich představ a to vše za velice příjemné ceny.

Studium na zahraniční střední škole nemusí být jen zbožným přáním. Nově nyní nabízíme také možnost studia na středních školách téměř kdekoli na světě. Vystudovat v zahraničí můžete celou střední školu a nebo naopak jen jeden semestr na zkoušku. Specializujeme se také na studium v zahraničí pro dětí s poruchami učení (dyslektiky, dysgrafiky, ADD, ADHD), AUTISTY a i na velmi nadané děti, které se chtějí připravit například na studium v Oxfordu.

Rádi se Vás ujmeme na emailu: martin.jiranek@eufrat.cz a telefonu: 724 561 001 a rádi si s Vámi domluvíme nezávazné setkání.

Jsme oficiálně cestovní kancelář. Certifikát naleznete zde.

 

Kurzy v zahraničí
LTweb