V čem jsme jiní

V čem jsme jiní V čem jsme jiní V čem jsme jiní V čem jsme jiní V čem jsme jiní V čem jsme jiní

KVALITA - Nabízíme vysoký standard kvality výuky.

Jsme jedinou jazykovou školou v ČR, která je autorizovaným centrem mezinárodních zkoušek z angličtiny Cambridge ESOL a zároveň i zkušebním centrem Rakouského jazykového diplomu ÖSD. Jsme jedinou jazykovou školou v Plzni a jednou ze tří škol v ČR, která se může pyšnit pouze certifikovanými rodilými mluvčími (pro angličtinu s osvědčením CELTA nebo DELTA, pro mluvčí jiných jazyků obdobné certifikační systémy).

TRADICE - Jsme s vámi na jedné vlně již od roku 2002.

Jsme ‘local company’ s centrálou v Plzni. Nejednáte tak s místní pobočkou odosobněného jazykového hypermarketu, ale s firmou, která má svou tradici v regionu, jehož je součástí a jejž dobře zná. Vše, co je v souvislosti s našimi službami třeba řešit, řešíme obratem a kdykoliv nás můžete osobně navštívit.  Svá přání, připomínky a požadavky tak můžete řešit přímo s vedením školy ‘tváří v tvář’.

ZKUŠENOST - S námi máte na čem stavět.

Jsme jednou z největších škol v Plzeňském kraji, která vám nabídne své zkušenosti s výukou jak v kurzech pro veřejnost, tak i v předních společnostech a institucích regionu, jejichž spokojenost můžeme doložit četnými referencemi. Kromě toho máme i řadu zkušeností se zajišťováním firemní výuky ve firmách s celorepublikovou sítí poboček. Jsme tedy dostatečně ‘malí’ na to, abychom znali vaše potřeby, a zároveň dostatečně ‘velcí’ na to, abychom je dokázali naplňovat.

PÉČE - Víme, co je ‘client care’.

Jsme si vědomi toho, že každý zákazník je jedinečnou osobností s různě nastaveným studijním potenciálem, a proto jsme připraveni nabízet vždy individuální řešení. Každému zákazníkovi nabízíme propracovaný bonusový systém – EUFRAT Bonus Book plný slev a dárků.

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ - Vše pod jednou střechou.

Poskytujeme svým klientům široké spektrum produktů pod jednou střechou – od základního jazykového kurzu přes přípravný kurz až po mezinárodní zkoušku. Zajistíme Vám jazykový pobyt v zahraničí a umožníme vám složit mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny (Cambridge English Language Assessment) nebo němčiny (Österreichisches Sprachdiplom Deutsch).  Přeložíme vaše dokumenty v nejrůznějších jazycích, objemech a formátech v pro vás nejvýhodnějším poměru cena a výkon. V EUFRATu tak můžete získat univerzálního dodavatele všech služeb spojených s cizími jazyky. Toto spojení vám přinese nejen výrazné ušetření finančních a administrativních nákladů, ale také ušetří váš drahocenný čas.

EUFRAT Group v číslech:

  • 120 000 odučených hodin výuky
  • 8 000 spokojených studentů
  • 180 dětí, které prošly Anglickou školkou EUFRAT
  • 100 klientů, kteří absolvovali jazykový kurz v zahraničí
  • 12 000 přeložených normostran
  • 4 000 odtlumočených hodin
O nás
LTweb