Edwin B.

Edwin

Hodnocení od studentů:

Šťastná: Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za celý týden vaše příměstského tábora, Sofinka je opravdu nadšená a spokojená.

Kateřina S.: Vše je perfektní, děti nadšené, Edwin je hvězda :-)

Štěpánka M.:  Edwinův přístup k dětem při výuce cizího jazyka je vynikající a nemám k němu výhrady. Příští školní rok budeme chtít v jeho kurzech pokračovat. S vedením výuky je syn spokojen a na hodiny se každý týden moc těší.

Štěpánka S.: Jsem spokojená

Jana D.: Dobrý lektor, náš syn je nadšený.

Ilona G.: syn byl velmi spokojený, lektor byl komunikativní, mnoho hezkých aktivit.

Manželé Š.: Jsme naprosto spokojeni s výukou i přístupem. Dcera je moc spokojená, vidíme že dělá pokroky. (pozn.:text byl poupraven, abychom neprozradili jméno dcery)

Pavlína N.: Za nás a za syna jsme s výukou spokojeni, líbí se nám kreativita v hodinách, tématika a dokážeme zaznamenávat
i slovíčka, která si syn z hodin odnáší i pamatuje, když je opakujeme ... To, že Vás práce baví je opravdu vidět! (pozn.: text byl poupraven, abychom neprozradili jméno syna)

Růžena K.: Za dceru musím napsat, že se jí hodiny s Vámi moc líbí, vždy se těší a velmi vítá tento způsob- škola hrou. Souhlasíme s Vámi, že jedině tak se mohou děti naučit mít jazyky rády....Také pracuji s dětmi, tak vím, o čem mluvím :-) (pozn.: text byl poupraven, abychom neprozradili jméno dcery)

Štěpánka M.: Syn chtěl na kurzy angličtiny mimo školu chodit sám od sebe, za což jsme byli s manželem moc rádi. 
Prakticky okamžitě po první hodině v Eufratu jsme věděli, že jsme mu kurz vybrali velice dobře. 
Do hodiny se strašně těší, z hodiny chodí nadšený a váš způsob výuky mu naprosto vyhovuje. 
Jsme moc rádi, že je spokojený a za to bychom Vám chtěli poděkovat. 

Lenka P.: mluvila jsem o Vašich hodinách s dcerou. Nic by nechtěla měnit, se vším je spokojená, má Vás ráda. Oceňuje Váš lidský přístup, jak umíte věci vysvětlit, hrát si, vyrábět. I já jako matka vidím, jak je spokojená a hlavně,  za mě angličtina pro ní není problém, vnímá to naprosto přirozeně, má skvělou výslovnost, umí se již anglicky vyjádřit. 

Ilona J.: Syn je velice spokojen a to je pro mě to nejdůležitější!  Jediná chybička,ze už v týdnu nemáte volno do další hodiny.:)

Veronika K.: umí děti zaujmout, je nápaditý, dcera se výuku těší

Něco o lektorovi

 • Qualifications and experience: 5 years as language teacher, mainly focus on children. I´m a Spanish native speaker.
 • With EUFRAT since: May 2016.
 • Language taught at EUFRAT: Spanish and English.
 • Video s Edwinem najdete zde.

Interview with the Tutor:

 • What brought you to the Czech Republic, and what made you to join EUFRAT team? It was mainly a trip but I decided to stay in here, since I decided to stay I wanted to join the Eufrat team but I wasn’t success, then I received a call that there was a vacancy, I was so happy to join this amazing school.
 • What is, in your opinion, the mission of a language tutor? More than teach is to make the student to be interested in, to show the culture and to show how big is the world but how easy is to travel in it. Also we are supposed to be a guide, we give all the support to the student and then he will learn by himself.
 • What would your students say about you? I can never be in the same place three minutes… I have the necessity to make the lesson as interactive as I can.
 • And how would you describe your students? They are amazing, we always find the balance between what they want and how is possible to learn it.
 • Is there a lasting lesson you hope students take from your classes? The interest to always learn something new.
 • What is, according to you, the best thing about EUFRAT? All the support for the teachers and the team spirit.
 • Is there a message you would like to send to your future students? If you are hyperactive, you love to play meanwhile you are learning and you want always to learn more, so you found the right person on me.

 

And briefly:

 • Favourite book: The little prince.
 • Movie: The big fish.
 • Band / Record: YELLE              
 • Sea or mountains: Sea            
 • Summer or winter: Summer       
 • Dog or cat: Cat (I have mine from Mexico)     

 

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb