Co umíme nejlépe

Naší silnou stránkou jsou překlady rozsáhlých odborných textů, mnohdy v rozsahu celých publikací, a to jak z technických oborů, tak i z oblasti medicíny, humanitních věd (politologie, historie, výtvarné umění) – více informací o významných realizacích v těchto oborech naleznete zde.

Jsme samozřejmě schopni uspokojit i zákazníky z řad široké veřejnosti, poptávající soudně ověřené překlady osobních dokumentů, výpisů z různých registrů, kvalifikačních dokladů apod.  

Mezi naše další významné aktivity patří lokalizace webů firem a institucí (např. Lékařská fakulta UK Plzeň, Kontron ECT design, Hotel Gondola Plzeň, Pivovarský dvůr Plzeň, Rozhodčí soud při IAL SE, Pilsen Beer Spa aj.). Pro mnohé zákazníky jejich webové prezentace po textové stránce přímo vytváříme (např. pivní festival Slunce ve skle, výrobní program PET lahví pro společnost LUKR aj.).

V segmentu textových a hlasových služeb zajišťujeme dodávkami kvalifikovaných rodilých mluvčích různých jazyků servis pro renomované zákazníky z oblasti mediální a zpravodajské (např. TV ZAK, TV Plzeňská 1), společnosti působící v oboru multimediálních prezentací (Daruma) a různá grafická, reklamní a PR studia (přehled našich významných klientů najdete zde).

V neposlední řadě poskytujeme našim zákazníkům konzultační servis týkající se problematiky cizích jazyků, interkulturní komunikace či vyřizování a uznávání dokumentace nejrůznější povahy v zahraničí.

 

Tlumočení a překlady
LTweb