Ukázkové lekce zdarma

Nevíte, zda Vám bude lektor, či daný kurz vyhovovat? Vyzkoušejte naše skupinové jazykové kurzy s první LEKCÍ ZDARMA. Pokud se Vám hodina zalíbí, můžete si kurz následně objednat za velmi výhodnou cenu 180 Kč/60 minut. Stačí si vybrat z široké škály jazyků a pustit se do toho! Přehled jazykových kurzů s 1.ukázkovou hodinou zdarma naleznete ZDE.

Kromě jazykový kurzů nově nabízíme také KURZY PROGRAMOVÁNÍ (Scratch, Python, AutoCAD a jiné) a nebo NÁVRHY INTERIÉRŮ a další. Celá naše nabídka je určena, jak dětem, tak i dospělým. Zarezervujte si své místo včas ZDE. Omezený počet míst! 

Skupinové jazykové kurzy s první lekcí ZDARMA

Skupinové jazykové kurzy jsou určené pro studenty, kteří preferují učení se jazyka v menší skupině lidí. Tyto kurzy jsou obvykle organizovány podle úrovně studentů a nabízejí interakci a spolupráci s ostatními studenty. 

Během skupinových kurzů budou studenti pracovat společně na zlepšení svých jazykových dovedností. Lektorské hodiny zahrnují gramatiku, slovní zásobu, poslech, mluvení a psaní a mohou se také zaměřit na kulturu a tradice země, ve které se daný jazyk mluví. Skupinové kurzy také umožňuje studentům praxi jazyka v reálných situacích, což je důležité pro zlepšení komunikačních schopností.

Celkově jsou skupinové jazykové kurzy skvělou volbou pro ty, kteří chtějí se učit jazyk s ostatními studenty a preferují spolupráci a interakci v rámci skupiny.

Přehled skupinových jazykových kurů naleznete zde.

Jazykové kurzy
LTweb