Výběr kurzu

Jazyk Číslo kurzu
Název
Pokročilost
Věková kategorie
Období
Lokalita
Ukázková lekce
Nové kurzy
Náš tip
Úroveň lektora
Lektor
Termín kurzu   
Dny v týdnu              
Preferovaný čas
začátku kurzu
Zaměření
Pokročilé vyhledávání
Jazyková výuka

CHTĚLI JSTE SI VYZKOUŠET LEKCI ZDARMA?

Děkujeme za Váš zájem o ukázkové lekce ZDARMA! Také nyní je můžete zkusit:
 

>>> Zkuste si individuální výuku ZDARMA <<<

V případě zájmu o INDIVIDUÁLNÍ výuku nabízíme UKÁZKOVOU LEKCI 30 minut ZDARMA pouze pro Vás. Pokud se Vám lekce bude líbit, můžete si pak u nás objednat pravidelnou individuální výuku s tímto nebo jiným lektorem, zaměřenou jak potřebujete.

Pro domluvení lekce zdarma nám obratem pište na eufrat@eufrat.cz nebo volejte na 606 66 57 66 nebo vyplňte tento jednoduchý formulář ZDE a my se Vám ozveme.
 

Jazyková výuka

>>> Zkuste si kurz pro veřejnost ZDARMA <<<

V případě zájmu o vyzkoušení skupinové lekce (běžného kurzu pro veřejnost) se neváhejte přihlásit na jakýkoli kurz z naší aktuální nabídky ZDE (i přesto, že u něj lekce zdarma není vypsaná) a zúčastněte se jeho nejbližší hodiny.

Pokud se Vám kurz po absolvování první hodiny nebude líbit, obratem nám to napište na eufrat@eufrat.cz nebo zavolejte na 606 66 57 66 a my Vaši objednávku stornujeme - za nic tak neplatíte. Nebo nám sdělte, co byste potřebovali jinak, a něco vymyslíme.

My ale věříme, že s lekcí budete spokojeni - pak stačí pouze uhradit zálohový list, který Vám přišel do emailu, a můžete v kurzu dál pokračovat.


Děkujeme a těšíme se na Vás!

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb