Otestujte se

Otestujte se Otestujte se


Pokud máte zájem o naše kurzy pro veřejnost a nejste jisti svou jazykovou úrovní v daném jazyce, doporučujeme Vám absolvovat náš diagnostický a rozřazovací test. Před jeho spuštěním si přečtěte následující doporučení a informace:

  • Otázky v testech jsou řazeny vzestupně podle náročnosti a jazykové úrovně, vyplňujte je proto postupně a nepřeskakujte. Používáním slovníků a dalších pomůcek se sice můžete dobrat lepšího skóre, ale pokud chcete získat nezkreslenou představu o své jazykové úrovni, byli byste jejich použitím sami proti sobě.
  • Testové rozhraní je intuitivní, pouze je třeba mít na paměti, že u otázek, které vyžadují doplnění správné odpovědi vepsáním slova či slov do textového pole, je třeba vyvarovat se překlepů, které jsou vyhodnocovány jako chybná odpověď. Na vyplnění testu si vyhraďte cca 30 minut.
  • Test pro Vás končí v okamžiku, kdy se na obrazovce objeví registrační formulář. Po jeho vyplnění a odeslání se zobrazí Váš výsledek, který se zároveň odešle na mail uvedený při registraci. Kromě toho se Vám zobrazí doporučené kurzy, které odpovídají výsledku Vašeho testování a dalším údajům uvedeným v registračním formuláři.

Vyberte si, v jakém jazyce chcete otestovat:

Angličtina

Němčina


 

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb