Reference kurzů v zahraničí

Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí Reference kurzů v zahraničí

Zajímá vás, jak jsou zkušenosti těch, kteří s námi do zahraničí vycestovali? Projděte si naše reference

Olga D. - Anglie:

Dovolte mi ještě jednou Vám za vše poděkovat. Děti obě ohromně získali jistotu v komunikaci v angličtině, syn polepšil ve fotbalu, vše výborně dopadlo i díky Vaší obrovské péči. Příští prázdniny s námi počítejte znovu.

Tereza P. - Německo:

Vše proběhlo bez problémů. Ve škole byl fajn kolektiv a vyučování bylo přínosné. Paní Tomek byla moc příjemná a přátelská. Děkuji Vám ještě jednou za pomoc.

Kateřina H. - Malta:

Chtěla bych vám napsat recenzi na můj 2týdenn pobyt na Maltě. určitě bych vám chtěl poděkovat za všemožný informace, který jste nám ještě před odletem posílal, protože jsem zjistila, že to není samozřejmost, kamarádka například říkala, že ani nevěděla, kolik dětí má ta rodina, jak daleko je škola a podobně. Tak za to jsem vám moc vděčná, byla jsem díky tomu o hodně víc informovanější. (...)

Jinak škola skvělá, Pia, James i ostatní byli moc a moc milí. Angličtinu zbožňuju, takže jsem fakt byla ve svým živlu a skvělé bylo, že jsem mohla s kamarády a rodinou mluvit jenom v angličtině, takže jsem si hodně popovídala a naučila se nový věci ... Josephine se s náma bavila pořád, takže to bylo super. (...)

(...) Pobyt se mi strašně líbil, nafotila jsem okolo 1700 fotek a když na ně koukám, strašně se mi stýská a vrátila bych se tam, klidně ještě na 2 týdny. Bylo to fajn, měla jsem pocit, že si užívám prázdniny a že dělám něco pro svoji budoucnost a něco, co mě baví. A protože chci jednou žít někde, kde je teplo, palmy, plá a moře, můžu říct, že tohle byly zatím moje nejlepší prázdniny!! Opravdu mi to hodně dalo a zvedlo mi to i sebevědomí v angličtině, protože mi lidé říkali, že mluvím jak kdyby angličtina byla můj rodnej jazyk :))) To mě hodně potěšilo, vždycky :))

PS: Opravdu bych jela znova :D

Lenka K. - Rakousko:

Děkuji za Vaši starostlivou péči o nás dva :-) Jazykový kurz ve Vídni hodnotíme velmi kladně. Naše hostitelka, paní Zauner, byla opravdu velmi vstřícná a ochotná osoba. Ubytování u ní můžu další zájemcům vřele, doporučit.

Výukové metody Cultura Wien byly vynikající, jedinou nevýhodou byl velký počet účastníků v jednotlivých skupinách. Brat měl na úrovni A2 celkem 13 účastníků, já na úrovni C1 11 účastníků. Optimální počet by dle mého názoru měl být max. 8 osob ve skupině. S bratrem jsme byli mile překvapeni množstvím aktivit, které Culture Wien pořádala. Akce se tématicky vztahovaly k Rakousku a zejména Vídni, takže člověk měl možnost poslat rakouskou kulturu, životní styl i místa, kam standardně turisté nezavítají. Kurz byl opravdu super, během dvou týdnů jsme navázali kontakty s lidmi z celého svět,a jenom příště by to chtělo zůstat ještě o nějaký ten den déle :-)) Mockrát Vám děkuji za skvělou organizaci i péči o nás dva!

Lucie R. - Anglie:

Minulý týden se nám vrátil syn z dvoutýdenního jazykového kurzu v Trent College v Nottinghamu. Zdeněk byl z pobytu nadšený a litoval, že nemohl zůstat déle. Ačkoliv 14 dní je velmi krátká doba naučit se anglicky, myslím si že i tak měl pobyt smysl. Zdenda si ověřil, že existují místa na zemi, kde se tímto jazykem skutečně mluví, zjistil že na to, aby se domluvil s kamarády z jiných zemí je angličtina ideální a že i když on náhodou porozumí rodilému Angličanovi, pak Angličan vůbec nerozumí jemu. Za těch pár dní které měl k dispozici se naučil používat pozdravy a běžné fráze, naučil se zareagovat, když na něj někdo promluví, přišel na to, že se nemusí bát něco říct a že "těch co se učí" je na světě hodně. A také se naučil to, že být sám v cizí zemi může dobře fungovat, když bude on sám chtít, že musí být zodpovědný sám za sebe a že okolí ho bude vždycky brát jen podle toho jaký je jen on sám. Celkem úsměvné (ale vůbec ne bezvýznamné) jsou i poznatky ostatní např. že větu "miluji Tě" umí říci ještě polsky, rusky, španělsky, francouzsky, německy, hebrejsky, turecky a italsky. Myslím si, že všechny tuto zkušenosti mu pomohou najít smysl náročného učení se angličtiny a tím (doufám) zjednoduší situaci jak nám rodičům, tak i panu učiteli angličtiny ve škole.

Pane Jiránku, chtěla bych Vám i jazykové škole Eufrat touto cestou ještě jednou velmi poděkovat za perfektní organizaci jak kurzu, tak i dopravy a za poskytnutí plných informací. Vám pak ještě za osobní přístup k nám, jako ke klientům jazykové školy, ale hlavně jako k rodičům dítěte, které posíláme samotné do cizí země.

Kateřina D. - Malta:

Děkuji za zařízení celého pobytu pro rodinu pana D. S kurzem byli pan D. i jeho děti velmi spokojeni a vše proběhlo bez problémů.

Martin P. - Německo:

Kurz v Mnichově byl velmi dobrý a splnil moje očekávání. I ubytování bylo naprosto v pořádku. Děkuji za Vaši snahu.

Tereza Kostková:

Děkuji Kurzům v zahraničí EUFRAT za laskavou pomoc při hledání kurzů v zahraničí pro naši rodinu a panu Martinu Jiránkovi za obětavý a profesionální přístup při jeho zařizování. Kurzy v zahraničí EUFRAT a jejich služby mohou jen doporučit.

E. Šafářová - Francie:

Píšu Vám ohledně pobytu mé dcery v Cannes. Bylo to opravdu moc příjemné, škola fajn, hlavně učitelky mě překvapily, jak se dětem věnovaly a jak pestrá byla výuka. Dcera si to velmi užila, učitelky si velmi chválila, jak jsou hodné a mám pocit, že se opravdu zlepšila. Bydlení bylo na velmi strategickém místě, všude blízko, což zase bylo velkým přínosem pro mě. Takže moc díky a možné zase za rok nashledanou.

Iva V. - Malta:

Dovoluji si Vám napsat poděkování za profesionalitu Vašeho kolegy Mgr. Jiránka, při zajištění jazykového kurzu angličtiny na Maltě. Náš syn byl nadšený a již nyní se těší na příští rok. Obav, jak vše zvládne 12leté dítě samo v zahraničí, mě pan magistr zbavil perfektním zajištěním ubytování, aktivit po škole i samotné cesty do ciziny. O kvalitách Vaší jazykové školy se ráda zmíním přátelům a podělím se s nimi o dobrou zkušenost. Ještě jednou Vám děkuji.

Petr M. - Rakousko:

Bydlení u frau Kadavy bylo perfektní, bez jakýchkoliv problémů. Měl jsem skvělé sousedy - Američany, kteří byli velmi přátelští a několikrát mi pozvali k sobě na večeři. Místo ubytování v Neue Donau bylo velmi dobré, měl jsem to pár minut metrem do Wieny Cultur.

Co se týká výuky - bylo to také dobré, v dopolední skupině nás bylo celkem 4 (já a 3 ženy - Makedonie, Turecko, Japan), takže kontakt s vyučujícím byl neustálý, což se mi velmi líbilo. Při více lidech resp. při počtu 10 lidí by už si myslím to bylo míň intenzivní, takže jsem byl velmi spokojen.

Večerní hodiny - tam jsme byli pouze ve 2. Tyto vyučovací hodiny neměly chybu - i vyučující byl velmi aktivní (Tommy - chtěl bych ho moc pochválit), na tyto hodiny jsem se velmi těšil.

Zkrátka - celková výuka byla super, jenom by to chtělo delší pobyt - min. 4-6 týdnů, protože teprve po těch cca 2-3 týdnech jsem začal v němčině plynuleji komunikovat a i myslet.

Jinak Vídeň hodnotím jako skvělé místo a doufám tam že v budoucnu znovu absolvuji nějaký kurz. Ještě jednou díky.

Jakub K. - Anglie:

Takže k službám samotného Eufratu nemám vůbec žádné výhrady. Dozvěděl jsem se vše včas a na moje otázky bylo vždy odpovězeno. Samotný pobyt v Anglii byl úžasný. Bylo to velice příjemné a obohacující. Churchill House se choval velice profesionálně a byly perfektně organizovaní. Bylo tam spoustu tříd s rozdílnými úrovněmi znalostí takže jsem se dostal přesně do té která mi nejvíce vyhovovala. Hodiny byly vedeny zábavnou formou her, poslechu a různých cvičení zaměřených na právě probírající látku. Rodina byla velice příjemná a vstřícná. Cítil jsem se tam jako doma. Jídlo bylo výborné a kdykoliv, když jsem měl hlad jsem si mohl něco udělat takže hlady jsem určitě netrpěl. Jinak okolí Ramsgate je velice krásné a vlakem se dostanete za velice krátký čas i do ostatních měst která jsou taktéž velice krásná. Můj měsíční pobyt v Ramsgate jsem si velice užil a doufám že se tam v budoucnu opět podívám.

Vendula B. - Irsko:

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci i za to promptní zorganizování na poslední chvíli. Kurz a celý zájezd byl prý velmi zajímavý a dcera byla maximálně spokojena. I transport byl naprosto bez problémů. Ještě jednou tedy díky a rádi využijeme Vašich služeb např. už v příštím roce.

Kristýna K. - Španělsko:

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za píči, kterou jste věnoval přípravě našeho kurzu v Barceloně. Vím, že jsme měli spoustu stupňujících se požadavků, a tak Vám děkuji za Vaši trpělivost a splnění všech detailů našeho kurzu. Byli jsme s celou rodinou moc spokojeni a Vámi vybraná škola předčila naše očekávání. Byla to krásná a zároveň plodná jazyková dovolená. Budeme se těšit na další spolupráci, snad již v příštím roce.

Ivanka Š. - Anglie:

Vážený pane magistře, dovolte, abychom Vám touto cestou poděkovali za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při vyřizování a zajišťování účasti našich vnuků, Martina a Jiřího Š., na výukovém studijním kurzu angličtiny v Chirchill House, Ramsgate v Anglii. Zvláště oceňujeme zájem, osobní nasazení, starostlivost včetně kontroly na místě výuky a trpělivost. Reagoval jste operativně na všechny naše požadavky a dotazy. Byli jsme s Vámi velice spokojeni rádi se na Vás opět obrátíme a doporučíme Vás dalším zájemcům.

Olga H. - Španělsko:

Chystala jsem s vám napsat a poděkovat za Vaše služby, dcera pořád ještě neskončila s vypravováním a je ze svého pobytu ve Španělsku nadšená. To už jsme tedy věděli během jejího pobytu, i to, že vše funguje. Nedošlo naprosto k žádným komplikacím, ani z její strany, což se nám ulevilo. Ze všech lidí, učitelů byla opravdu nadšená, nepřeháním, doslova o nich říká, že byli skvělí. Ubytování u Naimy taky výborné, krásné počasí, brala to jako dovolenou. Už do telefonu nám hlásila, jak chce za rok zase. Tak uvidíme. Pane Jiránku, opravdu moc a moc děkujeme a v budoucnu se na Vás s dovolením asi opět obrátíme.

Zuka H. - Španělsko:

V nabitém prázdninovém programu jsem si našla chvilku, abych Vám poděkovala za studijní pobyt v Alicante. Po příletu do Valencie vše klaplo bez problému, ubytování bylo příjemné, veškerý personál školy byl velmi ochotný a milý. Při výuce jsem poznala několik nových přátel, vyučování bylo vedeno zajímavě a neformálně, přesto výuka byla, pokud mohu posoudit, na vysoké úrovni. Hodně jsme v hodinách konverzovali, rozšířila jsem si slovní zásobu, což jsem využila i ve volném čase. Jazykový pobyt v Alicante doporučím všem svým spolužákům, jak pro výuku španělštiny, tak pro skvěle prožitá odpoledne a víkendy na pláži a na výletech. Ještě jednou děkuji za perfektní organizaci z Vaší strany, a pokud to půjde, ráda bych školu Ya Hablas navštívila i v příštím roce.

Lenka F. - Anglie:

Už teď mohu říct, že Aneta byla velice spokojená, ve škole se jí moc líbilo a samozřejmě získala spoustu přítel. Včera jsem s ní mluvila a říkala mi, že byla velice dobře hodnocena a sama vnímá pobyt v Anglii jako velký krok dopředu.

Co se týká ostatních záležitostí - hostitelská rodina, transfer a celková organizace školy - všechno Aneta posuzuje jako velice pozitivní. Pokud to bude možné, ráda by v budoucnu ještě jela na kurz do Anglie a v takovém případě určitě využijeme služeb Vaší školy a určitě budeme moc rády, když si Anetu vezmete na starost osobně Vy.

Chci Vám poděkovat za sebe i za Anetu za maximální vstřícnost, spolehlivost a ochotu, s jakou jste se věnoval vyřizování Anetina pobytu v Anglii a určitě Vás a Vaši školu každému rády doporučíme.

Zuzana M. - Malta:

Pobyt byl úžasný, vše bylo skvěle zorganizované, výuka se mi moc líbila, učitelka byla skvělá, moc mě inspirovala, jídlo a ubytování bylo skvělé, odlety také bez chyby. Děkuji Vám za vše bylo to opravdu skvělé, tak díky Vám.

Matěj K. - Anglie:

S kurzem jsem byl velice spokojen a kvalita výuky byla velice dobrá a mě, doufám, pomůže k maturitě.

Ubytování bylo také v pořádku a neměl jsem s ním žádné problémy. Když jsem přiletěl do Londýna tak na mne čekal zaměstnanec Churchill Housu a odvezl mne do školy a poté i do rodiny.

V rodině mne přijali bez problémů. Sice první 2 dny jsem chvíli hledal anglická slova, ale poté to bylo v pořádku a na všem co jsem potřeboval jsme se dohodli. Škola byla také velice dobrá. Učení místních kantorů mi vyhovovalo naučil jsem se nové věci, které ve škole nikdy neuslyším.

Můj pobyt v Anglii hodnotím jako velice vydařený.

Eva D. - Malta:

V minulém týdnu jsme prostřednictvím Vaší školy strávili jazykový pobyt na maltě. Celou akci pro nás zajišťoval pan Martin Jiránek a já bych chtěla touto cestou vyjádřit velkou spokojenost s jeho přístupem, organizací celé akce, zajištěním doplňkových služeb a celkovou velmi vysokou úrovní vzájemné komunikace. Osobně považuji  jeho přístup za velmi nadstandardní, zařídil pro nás naprosto vše vč. věcí, které jsme jen zmínili.

Především díky panu Jiránkovi budeme rádi s Vaší školou v podobné spolupráci pokračovat, gratuluji Vám k takovým zaměstnancům jako je právě Martin, a pokud jej můžete nějak za jeho práci ocenit, tak Vás o to prosím. Přeji hodně úspěchů ve Vaší další práci.

Další podrobnosti najdete na našem webu www.kurzyvzahranici.cz - příklady kurzů, ověřené jazykové školy, oblíbené destinace pro jazykovou výuku.

 

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Kurzy v zahraničí
LTweb