Lektoři

Jazyková škola Eufrat hledá do svého týmu nové lektory a lektorky:

  • české lektory a lektorky na kurzy cizích jazyků v Plzni i on-line
  • lektory a lektorky na kurzy češtiny pro cizince a českého jazyka dle pravidel Cermatu
  • zahraniční lektory a lektorky na kurzy cizích jazyků v Plzni i on-line

Kde jinde, než v Eufratu

Naše jazyková škola patří k největším v Plzni, má 20 let zkušeností, zakládá si na profesionálním týmu a individuálnímu přístupu ke klientům i k lektorům. Vyučujeme malé skupinky i jednotlivce, veřejnost i zaměstnance v předních plzeňských firmách. Učí se u nás všechny věkové skupiny od dětí 1. stupně základní školy, přes teenagery až po dospělé a seniory. Máme skvělý a pestrý tým, do kterého určitě zapadnete.

Předpoklady pro práci lektora/lektorky

Ovládáte výborně cizí jazyk? Umíte ho naučit i ostatní? Složili jste jazykovou zkoušku z AJ nebo NJ na úrovni B2 nebo lepší? Pokud máte jazyk na dobré úrovni a máte rádi práci s lidmi nebo dětmi, pak se nám určitě ozvěte - například vyplněním formuláře.

Je vhodné mít čas na učení pravidelně - termíny i množství výuk už je na Vás, práce je proto vhodná i na víkendy, na večery, pro studující i pracující. V případě zájmu a oboustranné spokojenosti Vám ale umíme zaplnit celý rozvrh - kurzů i výuk pořádáme opravdu hodně!

Měli byste být plnoletí a mít ukončenou střední školu, tedy věk cca 19 let a více.

Kde a jak učíme

  • kurzy pro veřejnost se konají v našich učebnách v centru Plzně (Pallova ulice u Mlýnské strouhy) a v Černicích (vedle OC Olympia)
  • kurzy ve firmách vyučujeme nejen v Plzni, ale také na jiných místech na Plzeňsku i jinde v ČR
  • on-line kurzy vyučujeme z domova, ze zahraničí, z pláže nebo ze světových metropolí, tedy z míst, kde běžně žijete
  • termíny i místo výuk přizpůsobujeme Vašim možnostem (ráno či večer, denně či jen někdy, všední dny nebo víkendy)

Zázemí pro lektory a další výhody

Naši lektoři jsou základním stavebním kamenem celé naší firmy, proto se jim snažíme vytvářet ty nejlepší pracovní podmínky. Pro lektory během roku pořádáme neformální setkání, pravidelná metodická školení a workshopy. V našich budovách máme potřebné zázemí - moderní prostředí, bohatou knihovnu, internet i kopírku, kávovar i přátelskou atmosféru.

Naši metodici Vás provedou všemi běžnými úkony od začátku spolupráce až po používání našeho interního systému. Propracovaný a průběžně zdokonalovaný informační systém eviduje Vaše výuky, termíny lekcí, rozvrh, zadáváte do něj docházky, máte přehled o svých odučených lekcích a odměně, vystavujete v něm výkazy nebo faktury.

Kromě běžné odměny nabízíme i příplatky na početnějších kurzech a bonusy při větším množství odučených hodin. K tomu máte možnost dále se u nás zdokonalovat (například s rodilými mluvčími) nebo studovat další jazyk za zvýhodněných podmínek. Na Vašem vzdělání nám záleží. A protože jsme certifikovaným zkušebním místem anglických i německých zkoušek, můžete je u nás složit a svoji úroveň mít oficiálně potvrzenou.

Máte zájem o práci lektora/lektorky?

Informace o mně
Chci učit: *
Odkud jsem:      /           /            *
Něco o mně: *

Kontakt na mě
Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *

Těšíme se na Vás

Po vyplnění formuláře se Vám v nejbližší době ozvou naši metodici a zodpoví Vám všechny otázky. Samozřejmě se také můžeme potkat u nás, v centru Plzně, a probrat vše osobně.

Nemůžete se dočkat? Můžete nám rovnou napsat nebo zavolat:

Radek & Markéta,
metodici jazykové školy Eufrat

PS: Víte o vhodném lektorovi? Pošlete mu odkaz na tuto stránku!

Kariéra
LTweb