Objednat přípravu na zkoušku

Varianta 1) TEST nanečisto + ZÁKLADNÍ konzultace ... 1160 Kč

  • Zahrnuje celkem 2 x 60 min.
  • Vhodné pro všechny, kteří chtějí před zkouškou absolvovat mini přípravu a ujistit se, že jsou na zkoušku dobře připraveni.

Bude Vám přidělen zkušený lektor, který se certifikovaným zkouškám věnuje a má s jejich organizací i přípravou na ně bohaté zkušenosti. Lektor Vám připraví a zašle cvičný test (mock test) k vypracování. Po vypracování testu a jeho vyhodnocení lektorem bude následovat konzultace v délce 90 minut. Během konzultace se lektor bude podrobně věnovat Vašim výsledkům v testu, mluvené části testu a problematickým místům. Samozřejmě Vám celý test opraví a pošle vyhodnocení s doporučením, na jakou zkoušku se připravit nebo rovnou přihlásit.

Varianta 2) TEST nanečisto + ROZŠÍŘENÁ konzultace ... 2 175 Kč

  • Zahrnuje celkem 5 x 45 min.
  • Vhodné pro všechny, kteří se chtějí ujistit, že jsou na zkoušku dobře připraveni a chtějí detailně probrat strategie k jednotlivým částem zkoušky.

Bude Vám přidělen zkušený lektor, který se certifikovaným zkouškám věnuje a má s jejich organizací i přípravou na ně bohaté zkušenosti. Lektor Vám připraví a zašle cvičný test (mock test) k vypracování. Po vypracování testu a jeho vyhodnocení lektorem bude následovat konzultace v délce 4 x 45 minut. Během konzultace se lektor bude podrobně věnovat Vašim výsledkům v testu s důrazem na každou jednotlivou část. Samozřejmě Vám celý test opraví a pošle vyhodnocení s doporučením, na jakou zkoušku se připravit nebo rovnou přihlásit.

Varianta 3) TEST nanečisto + PODROBNÁ konzultace ... 5 800 Kč

  • Zahrnuje celkem 10 x 60 minut.
  • Vhodné pro všechny, kteří mají potřebnou jazykovou úroveň, ale neznají zkouškové strategie, typy úloh a chtějí se velmi detailně jednotlivým částem věnovat.

Bude Vám přidělen zkušený lektor, který se certifikovaným zkouškám věnuje a má s jejich organizací i přípravou na ně bohaté zkušenosti. Lektor s Vámi bude probírat jednotlivé části zkoušky, bude se věnovat problémovým úrovním, bude s Vámi nacvičovat strategie. (Pozn. nejedná se o zvyšování Vaší jazykové úrovně, ale o nácvik strategií.) Poté Vám lektor připraví a zašle cvičný test (mock test) k vypracování. Po vypracování testu a jeho opravě získáte od lektora podrobné vyhodnocení s doporučením, na jakou zkoušku se připravit nebo rovnou přihlásit.


Mám zájem o individuální přípravu na zkoušku

Připište prosím jazyk a úroveň zkoušky, kterou plánujete skládat.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Mám zájem o:

Po odeslání Vašich kontaktů Vás budeme kontaktovat ohledně upřesnění požadavků, domluvení platby a dalšího postupu.

Jazykové zkoušky
LTweb