Reference

Reference Reference Reference

Lenka P. - 12/2020:
"S výukou po telefonu jsem byla velmi spokojena. S lektorkou nebyl problém se domluvit na čase, který mi naprosto vyhovoval. Většinu lekcí jsem absolvovala ráno v autě po cestě do kanceláře. Výuka probíhala formou běžné konverzace. (musela jsem aktuálně reagovat na případné otázky). Paní lektorka vždy ochotně pomohla např. s výpadkem slovíčka a celkově výuku hodnotím velmi pozivitně a příjemně a určitě budu pokračovat."

Petra J. - 1/2021:
"Výuky po telefonu jsem se nejprve bála, ale nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet a rozhodně nelituji. Nemám moc času, takže teď se učím i třeba cestou do práce v autě a vždy jen 10 minut, ale tím, že je to každý den, tak mi to přijde naopak i poměrně dost intenzivní. Vlastně je to přesně to, co jsem hledala: studovat intenzivně za relativně málo stráveného času :). Jinak lektorka Markéta, kterou mám já, je naprosto úžasná. Vřele doporučuji!" 

Věra B. - 12/2020:
"Dobrý den, paní Siala, objednávám opět další měsíc výuky po telefonu pro obě dcery. Prosím o zaslání zálohové faktury, obratem uhradím. Dcery jsou z výuky nadšené, paní lektorka Markéta je skvělá:) Děkuji"

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb