Reference výuky po telefonu

Reference výuky po telefonu Reference výuky po telefonu Reference výuky po telefonu Reference výuky po telefonu Reference výuky po telefonu

Míla J. - 2.12.2021: "Dobrý den, ještě jednou děkuji za výuku, je to úplně super, úplně mne to překvapilo. Chtěla bych se ale zeptat, jestli bych si případně k tomu mohla koupit ještě i další stejný kurz také v němčině? "
 

Markéta M. - 3/2021: "Při přihlašování na výuku přes mobil jsem slíbila, že dám vědět, co a jak a tak píšu :). Za mě je to naprosto dokonalé. Nemám moc času a tak moje výuka probíhá buď cestou autem z práce a nebo ve večerních hodinách. Prostě tehdy, když se mi to hodí. Paní lektorka Markéta má na mě vždy dokonale připravené otázky - studuji angličtinu do práce, celou dobu povídáme a obratem mi pošle do SMS slovíčka, která jsem neznala nebo jsem si na ně nemohla vzpomenout. 10 minut každý den mi přijde mnohem účinnější, než hodina týdne. Doporučuji tedy výuku přes volání všemi deseti :). Děkuji za tento skvělý nápad a budu se těšit na další telefonát." 

Petra J. - 1/2021: "Výuky po telefonu jsem se nejprve bála, ale nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet a rozhodně nelituji. Nemám moc času, takže teď se učím i třeba cestou do práce v autě a vždy jen 10 minut, ale tím, že je to každý den, tak mi to přijde naopak i poměrně dost intenzivní. Vlastně je to přesně to, co jsem hledala: studovat intenzivně za relativně málo stráveného času :). Jinak lektorka Markéta, kterou mám já, je naprosto úžasná. Vřele doporučuji!" 

Lenka P. - 12/2020: "S výukou po telefonu jsem byla velmi spokojena. S lektorkou nebyl problém se domluvit na čase, který mi naprosto vyhovoval. Většinu lekcí jsem absolvovala ráno v autě po cestě do kanceláře. Výuka probíhala formou běžné konverzace. (musela jsem aktuálně reagovat na případné otázky). Paní lektorka vždy ochotně pomohla např. s výpadkem slovíčka a celkově výuku hodnotím velmi pozitivně a příjemně a určitě budu pokračovat."

Věra B. - 12/2020: "Dobrý den, paní Siala, objednávám opět další měsíc výuky po telefonu pro obě dcery. Prosím o zaslání zálohové faktury, obratem uhradím. Dcery jsou z výuky nadšené, paní lektorka Markéta je skvělá:) Děkuji"

 

OBJEDNAT VÝUKU PO TELEFONU

 

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb