Reference firemní výuky

Doosan Škoda Power

JŠ Eufrat zajišťovala firemní výuku cizích jazyků v Doosan Škoda Power po dobu 5 let. Do výuky bylo zařazeno každý rok přibližně 400 zaměstnanců. I přes velký objem kurzů byl vždy zajištěn jejich včasný začátek a hladký průběh. Kladně hodnotím komunikaci se zástupcem jazykové školy a snahu vždy vyjít vstříc našim potřebám.

Jana Kubalová Brotánková, Training and Development Specialist, HR Management Dpt.

Plzeňský Prazdroj

S Jazykovou školou EUFRAT spolupracujeme od roku 2004. Na základě výběrového řízení se Jazyková škola EUFRAT stala v roce 2009 výhradním dodavatelem jazykové výuky pro naši společnost v lokalitě Plzeň a spolupráce stále úspěšně pokračuje. Jsme spokojeni jak s kvalitou výuky (obecná i obchodní angličtina), tak se vstřícným přístupem k řešení našich požadavků na výuku. V neposlední řadě bychom také rádi ocenili rychlou a bezproblémovou komunikaci.

Ing. Andrea Kešnerová, Specialista rozvoje lidského kapitálu

Plzeňská energetika

V Plzenskej energetike a.s. realizuje spoločnosť EUFRAT individuálně a skupinové kurzy zameraním orientované na všeobecnů (začiatočníci), všeobecno-technickú, všeobecno-obchodnú angličtinu a konverzáciu. Do tohto momentu sme výber neľutovali. Veľké množstvo certifikovaných a skúsených lektorov (CELTA), profesionálny prístup a flexibilita metodického oddelenia EUFRAT pri nastavovaní výuky jazyka.

Ing. Kristýna Halenárová, HR manažer

JTEKT

V naší firmě byl Jazykovou školou EUFRAT úspěšně realizován kurz anglického jazyka pro naše manažery v objemu přesahující 500.000 Kč bez DPH. S jazykovou školou EUFRAT spolupracujeme od roku 2006. S jazykovým kurzem i poskytovanými službami jsme spokojeni.

Dana Svobodová, recepční + kontaktní osoba na výuku jazyků

WIKOV Gear

V naší firmě byl Jazykovou školou EUFRAT úspěšně realizován kurz anglického a německého jazyka pro naše zaměstnance. S Jazykovou školou EUFRAT spolupracujeme od roku 2006. Výuka byla a stále je realizována výhradně v prostorách naší společnosti a probíhala vždy k naší spokojenosti. Spolupráce se společností EUFRAT nám velmi vyhovuje, hlavně co se týče samotných lektorů, dodržování stanovených podmínek a ochoty vyhovět potřebám naší společnosti, jak co do úrovně výuka, tak i do požadovaných termínů výuky.

Eva Kešnerová, personalistika

K+B Elektro - Technik

S Jazykovou školou EUFRAT spolupracujeme od roku 2004. Oceňujeme vysokou úroveň a kvalitu vyučujících, jakož i velmi dobrou spolupráci s vedením EUFRATU a jeho flexibilní přístup. Za významnou výhodu považujeme skutečnost, že EUFRAT je schopen pokrýt výuku v rámci celé republiky.

Iva Alblová, vedoucí personálního oddělení

FC Viktoria Plzeň

EUFRAT Group je oficiálním dodavatelem jazykových služeb FC Viktoria Plzeň již druhým rokem a my bychom tímto chtěli poděkovat za dosavadní spolupráci. EUFRAT Group v našem fotbalovém klubu realizuje výuku našeho managementu a se službami této jazykové školy jsme plně spokojeni. Zvláště si ceníme individuálního přístupu, schopnosti vyhovět našim flexibilním požadavkům a především kvality poskytované výuky. Rodilí mluvčí i čeští lektoři této školy jsou opravdoví profesionálové a spolupráce s nimi přesně splňuje naše představy o výuce. Služby této jazykové školy můžeme jen doporučit.

Mgr. Pavel Pillár, PR manager FC Viktoria Plzeň

ZF Engineering

Jazyková škola Eufrat v naší společnosti provádí skupinovou i individuální výuku anglického a německého jazyka již třetím rokem. momentálně máme 25 skupin ve skupinové výuce a 40 individuálních jazykových kurzů. Na základě pravidelných hodnocení kvalit kurzů jednotlivými účastníky mohu jazykovou školu Eufrat doporučit, v řadách kolegů panuje s lektory a obsahem kurzů velká spokojenost.

Vladmír Kycák, vedoucí nákupu

Gerresheimer Horšovský Týn

Se společností Eufrat spolupracujeme od roku 2013 v rámci komplexního zajištění firemní skupinové výuky německého a anglického jazyka včetně konverzace s rodilým mluvčím v rozsahu 20 skupin pro cca 100 zaměstnanců. Touto cestou bych jménem firmy Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o. ráda poděkovala za profesionální přístup a přímé zacílení na konkrétní potřeby a požadavky naší firmy. Lektoři mají k výuce pozitivní přístup a vždy se dokáží přizpůsobit měnícím se požadavkům účastníků jazykové výuky. Účastníci kurzů kladně hodnotí vhodnou kombinaci gramatiky, poslechů a konverzace. Jako specialistka na vzdělání oceňuji vstupní testování jazykových znalostí zaměstnanců a vypracování osvědčení o dosažené úrovni. Společnost Eufrat doporučujeme klientům, jak z firemního, tak veřejného prostředí.

Ing. Andrea Matějková, Human Resources Specialist, Gerresheimer Medical Systems

ZAT

Výběr Jazykové školy školu Eufrat pro jazykové vzdělávání našich zaměstnanců byl skvělou volbou, která se nám vyplatila. Oceňujeme, že se lektoři této školy flexibilně přizpůsobovali potřebám studentů, ať již potřebné komunikaci se zákazníky ZATu v oblasti energetiky a speciálně jaderné energetiky ale také svou vstřícností k opakování zameškané problematiky v případě, že student odjel na služební cestu. Jazykové kompetence lektorů na vysoké úrovni má mnoho škol, Eufrat tomu dodal lidský přístup a mnoho zaměstnanců se na lekce těšilo a pokroky v jazycích byly markantní.

Ing. Blanka Vítovcová, personalistka

 

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb