Reference doučování

Vaše hodnocení je pro nás důležité. Pošlete nám svůj názor. V online výuce si věříme, Vaše hlasy nám to většinou potvrzují, a pokud se najde prostor pro zlepšení čehokoliv, rádi se na to podíváme! Svá hodnocení můžete posílat na e-mail: eufrat@eufrat.cz.

Helena Š.:  Dobrý den Eufrate. Dne 16.3. a 23.3. proběhla s mojí lektorkou, paní Andrejkou Č., výuka anglického jazyka formou online.
Jako pokaždé, tak i nyní musím vyzdvihnout výbornou výuku této lektorky a její neutuchající snahu mě naučit angličtinu.

Pavel M.: Jsem moc rád, že Vám mohu odpovědět, že přes dětské nemoci s připojením jsme spokojeni moc. Děti jsou opravdu spokojené a jsem rád, že to tak vnímají i lektoři. Po hodině NJ bych neřekl, že to nebyla jenom spokojenost, ale doslova nadšení!!!
Jsem tomu upřímně moc rád a chci Vám poděkovat za věcný, konstruktivní a zejména operativní přístup v této době!!! Moc si toho vážím.

Jana K.: Výuky online u jsem se u svých 9 letých dětí z počátku trochu bála, ale byla jsem velmi mile překvapena, jak to děti bavilo a co toho za celou hodinu přes Skype stihly udělat. Moc mi tato výuka v současné době pomáhá a vidím, že i děti se raději učí se zábavným Johnem než se mnou )! Děkuji Vám za tuto skvělou možnost! 

Lucie Š.: Dnes ráno měla Kačka první Skype hodinu s lektorkou Zuzkou a byla úplně nadšená. Stihly prý toho hodně probrat a těší se na další hodinu. Takže moc děkuji.

Tomáš H.: Kurzy obou mých dětí (věk 1. stupeň ZŠ) se na skypovou formu změnily krátce po uzavření škol. Od té doby mají jasně navrch od všeho ostatního ze školy, kde se výuka omezila na posílání domácích úkolů a klikacích cvičení online. O školní angličtině ani nemluvě. Díky skype výukám si děti užívají hodinu ve své malé skupince stejně dobře, jako když tam chodily osobně.

 

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb