Reference příměstských táborů

Táborová lektorka Azalia Mariel C.

Miroslav P.: Vynikající kombinace všech aspektů jazykového vzdělávání včetně herních prvků.

Petra N.: Dala jsem k Vám na tábor obě děti a měla jsem trochu obavy, aby zvládly tábor s rodilými mluvčími, když jejich znalosti nejsou ještě úplně ideální. Nakonec děti byly tak nadšené, že chtěly přihlásit ještě i na týden v sprnu. Nejvíc se jim líbily zábavné hodiny, prý hrály spousty her a soutěží. S manželem jsme měli radost, že na naší zahraniční dovolené se již nebály mluvit anglicky.

Táborový lektor Edwin B.

Lenka K.: Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování za právě probíhající turnus příměstského tábora. Mé děti jsou obě nadšené. Prosím o vyřízení poděkování Eve, Zuzce a Johnovi, kteří byli výborní a lehké to rozhodně neměli

Kateřina S.: Vše je perfektní, děti nadšené, Edwin je hvězda!

 

Táborová lektorka Eva R.

Jana H.: Dcera byla z tábora naprosto nadšená, dle jejích slov se jí nejvíce líbili zábavní lektoři, konkrétně Edwin, Fiorella a Eva. Vůbec jí nakonec nevadilo, že mluví jenom anglicky, přitom se toho zpočátku bála. Moc děkujeme a příští rok dceru určitě zase přihlásíme. 

Šťastná: Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za celý týden vaše příměstského tábora, Sofinka je opravdu nadšená a spokojená.

Táborový lektor John P.

Lenka K.: Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování za právě probíhající turnus příměstského tábora.

Ilona G.: Syn byl velmi spokojený, lektor byl komunikativní, mnoho hezkých aktivit.

 

Táborová lektorka Zuzana P.

Lenka K.: Mé děti jsou obě nadšené. Prosím o vyřízení poděkování Eve, Zuzce a Johnovi, kteří byli výborní a lehké to rozhodně neměli

Jitka K.: Syn je s příměstským táborem naprosto spokojený a to je pro mě důležité.

 

 

Příměstské tábory

Pořádáme letní příměstské tábory pro děti s výukou angličtiny, němčiny a dalších jazyků!

LTweb