Michaela V.

Michaela V.

Vzdělání a praxe:  Studentka na FF ZČU v Plzni – Cizí jazyky pro komerční praxi v kombinaci angličtina – francouzština (2018-dosud). Université d’Artois (Francie, Arras) – Cizí jazyky v kombinaci angličtina-francouzština -Langues étrangères appliquées- (ZS 2020 – v rámci Double Diplôme). V rámci Erasmus+; studijní stáž (semestr) na Université de Limoges (Francie), pracovní stáž v Londýně 

V Eufratu od:  říjen 2019

Učí: anglický a francouzský jazyk

Vaše hodnocení

  • Josef Š.: "S lektorkou jsme s manželkou velmi spokojeni. Vyučuje naše dvě děti angličtinu již několik měsíců online a děti hodiny s ní milují. Zároveň vidím u nich velký pokrok a zlepšení známek ve škole. Oceňujeme i fakt, že nemusíme děti nikam vozit a vše probíhá online :)" 
  • S.J.: "Lektorka Míša dělala během našeho intenzivního kurzu francouzštiny velmi pěkné hodiny, které měly koncepci a řád a zároveň byly zábavné. Určitě bych s touto lektorkou dál pokračoval i v kurzu od září."
  • Martina K.: "Pěkné odpoledne, ukázková hodina s Míšou byla úžasná. Marťovi i mně se to moc líbilo. Marťas je nadšený a těší se na příští týden. Krásné dny a pozdravujeme do Plzně."

Jak vyučuji

  • v Eufratu
  • ve firmě
  • Zoom
  • on-line

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu?  Moje spolužačka na VŠ, která v Eufratu pracovala, mi jednoho dne poslala inzerát, že EUFRAT hledá lektora francouzštiny. A díky mé lásce k jazykům jsem si řekla: „Proč to nezkusit?“ A tak jsem jazykovou školu kontaktovala.

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků?  Naučit komunikovat v daném jazyce, ukázat, že učit je jazyk je zábava. A předat jim i něco o zemích, kde se anglicky či francouzsky mluví. Přiblížit jim zvyky, mentalitu lidí a naučit i něco z historie.

Co by o tobě řekli tví studenti? Přátelská, je s ní legrace, někdy až moc hodná. Trpělivá, ochotná, nadšená z každého pokroku studenta.

Jak bys ty sám popsal svoje studenty? Šikovní, motivovaní, cílevědomí.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést? Pocit, že se naučili něco nového, co je posune dál a radost. 

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu?  Přátelské prostředí a jednání. V dnešní době je to obrovské štěstí. 

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Angličtina je dnes jazykem number one, který musí umět snad každý. Francouzština je jeden z nejpoužívanějších jazyků světa a dnes velmi ceněný. Jak se říká: „Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem.“ Pojďte se učit s EUFRATem!

Zajímavosti o lektorovi:

Kniha:    Nicholas Sparks – Spřízněná duše                                            

Film:     Mamma mia!                                        

Hudební skupina / album:    Céline Dion       

Moře nebo hory:        Moře       

Léto nebo zima:         Léto         

Pes nebo kočka:       Pes

Příměstské tábory

Pořádáme letní příměstské tábory pro děti s výukou angličtiny, němčiny a dalších jazyků!

LTweb