Adam R.

Adam R.

Name and surname: Adam Rogers
Qualifications and experience: 7 years teaching, 3 years online tutoring. CELTA Certified 
With EUFRAT since: 2013
Language taught at EUFRAT: English

Vaše hodnocení

"Adam je vždy dobře naladěný, optimistický, vždy připravený, činnost v hodinách je různorodá." Vladimíra S.

"Adam je úžasný, je vidět, že je to profesionál, jsem z kurzu s ním nadšená." Zuzana B.

"Adam je velmi aktivní a energický účitel, vždy perfektně připraven na výuku. Probíraná témata jsou velmi zajímavá a aktuální. Výuka je velmi dobře koncipována - poslech, čtení, konverzace, vše je zahrnuto. Z výuky s Adamem jsem opravdu nadšená." Lenka P.

" Lektor je vážně super. Všechno skvěle vysvětluje a vymýšlí zábavné hodiny." Jana Č.

"Jsme velice spokojeni. Naprosto profesionálně vedena výuka. Kurz je velkým přínosem. Velice děkujeme !!!" Veronika G.

"Komunikativní , skvěle pracuje s dětmi, umí je zaujmout, rozesmát, vtáhnout do hodiny." Andrea J. 

"Dobrý večer, paní Burešová, Chtěla jsem Vám poděkovat za organizaci online výuky s Adamem. Dnes proběhla první lekce. Moc se mi výuka líbila. Bylo to moc zajímavé a určitě užitečné. Už těším na další hodiny." Olga K.

"Děkuji za informace, na hodinu s Adamem se už opravdu těším. Ukázková lekce s ním byla moc fajn. Krásné jarní dny. Srdečně Jana G."

"Dobrý den paní Burešová, chci Vám poskytnout zpětnou vazbu na online hodiny s Adamem. Dcera byla velmi spokojená. Mějte krásný den. Veronika H."

"Vážená paní Burešová. Hodina s vaším učitelem Adamem se mi velmi líbila a chtěla bych ho touto cestou pochválit, snaží se pomoci lidem k zdokonalení angličtiny, a vytvářet příjemnou atmosféru, která vede k odbourání stresu a obav z mluvení a posiluje k většímu sebevědomí ke zvládnutí jazyka, je přátelský a bere svou práci s nadšením, patří k těm učitelům, kteří na to mají talent a proto budu vaši školu doporučovat i ostatním lidem. Iva J."

"Adam R. je výborný lektor. Hodiny jsou vždy řádně připravené a nedochází ke stereotypu, neboť střídá různé témata i způsoby výuky. Ondřej D."

"Oceňuji rozehřívací kolo na začátku každé lekce, kdy má každý student prostor trochu "rozvázat" jazyk a zahřát mozkové závity. Poté se přejde k nějaké gramatické tématice, nebo rovnou k článku, který je podrobně rozebrán (jak gramaticky, tak obsahově) a posléze prodiskutován. Celkově hodina plyne pěkně a nechybí i prostor chit-chat, což je super." Ondřej D.

"Adam je lektor, který Vás vždy pro výuku nadchne. Témata jsou v praxi využitelná a hlavně zábavně zpracována.  Výuky on-line se účastním poprvé a lepší formu zatím neznám. Samozřejmě velký podíl má na tom lektor Adam." Tereza F.
 
" Lektor je veselý, vždy optimisticky naladěný a má zajímavá témata k diskuzi." Jindřiška Š.
 

Jak vyučuji

  • v Eufratu
  • ve firmě
  • Zoom
  • Skype
  • Google Hangouts
  • on-line

Interview

What brought you to the Czech Republic, and what made you to join EUFRAT team? The Czech Republic has always been a place I wanted to visit since I was a child. Growing up, my family had several au pairs from the Czech Republic who cared for my younger sister and I. One whom we became rather close to, Dana Burešová, invited me to live in Pilsen to join the EUFRAT team. After I graduated from high school, I moved to the Czech Republic where I received my CELTA. Along the way I discovered my passion for teaching English, working with kids, and traveling. My life hasn’t been the same since. I thank both Mrs. Burešová and EUFRAT for that.

What is, in your opinion, the mission of a language tutor? With English being the lingua franca of the world today, I feel like my mission is to help guide my students step by step to open many doors of future opportunities. Whether it be traveling, careers, or general communication. With English the possibilities are endless.

What would your students say about you? My students say I am really fun and my accent is easy to understand!

And how would you describe your students? Engaging and eager to learn.

Is there a lasting lesson you hope students take from your classes? I hope that my students feel like they are improving in an exciting and natural way with me.

What is, according to you, the best thing about EUFRAT? Working on this team is like having another family. I admire all of my colleagues and I know I can always count on them.  

Is there a message you would like to send to your future students? Anyone can improve their English with the right method, I look forward to finding the best one for you!

 

Favourite book: The Pillars of the Earth by Ken Follett 
Movie: Lord of the Rings
Band / Record: The Beatles 
Sea or mountains: Mountains 
Summer or winter: Winter
Dog or cat: Dog

Příměstské tábory

Pořádáme letní příměstské tábory pro děti s výukou angličtiny, němčiny a dalších jazyků!

LTweb