Hodnocení klientů

Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů

Hodnocení příměstských táborů od našich klientů

Lenka K.:
Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování za právě probíhající turnus příměstského tábora. Mé děti jsou obě nadšené. Prosím o vyřízení poděkování Eve, Zuzce a Johnovi, kteří byli výborní a lehké to rozhodně neměli

Kateřina S.: 
Vše je perfektní, děti nadšené, Edwin je hvězda :-)

Ilona G.:
Syn byl velmi spokojený, lektor byl komunikativní, mnoho hezkých aktivit

Jitka K.: 
Syn je s příměstským táborem naprosto spokojený a to je pro mě důležité.

Jana H.:
Dcera byla z tábora naprosto nadšená, dle jejích slov se jí nejvíce líbili zábavní lektoři, konkrétně Edwin, Fiorella a Eva. Vůbec jí nakonec nevadilo, že mluví jenom anglicky, přitom se toho zpočátku bála. Moc děkujeme a příští rok dceru určitě zase přihlásíme. 

Petra N.:
Dala jsem k Vám na tábor obě děti a měla jsem trochu obavy, aby zvládly tábor s rodilými mluvčími, když jejich znalosti nejsou ještě úplně ideální. Nakonec děti byly tak nadšené, že chtěly přihlásit ještě i na týden v sprnu. Nejvíc se jim líbily zábavné hodiny, prý hrály spousty her a soutěží. S manželem jsme měli radost, že na naší zahraniční dovolené se již nebály mluvit anglicky.

Jana D.: 
Dobrý lektor, náš syn je nadšený.

Ilona G.:
Syn byl velmi spokojený, lektor byl komunikativní, mnoho hezkých aktivit.

Zuzana M.:
Lektorka dělá pro naše děti velmi kreativní hodiny, často si i něco vytvoří, ale vždy u toho prý mluví jenom anglicky. Děti jsou z lektorky nadšené a já jsem zažila na dovolené, že se toho již i poměrně dost naučily. Za nás maximální spokojenost. 

Příměstské tábory

Pořádáme letní příměstské tábory pro děti s výukou angličtiny, němčiny a dalších jazyků!

LTweb