Hodnocení klientů

Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů Hodnocení klientů

Hodnocení příměstských táborů od našich klientů

Jitka K.: 

Syn je s příměstským táborem naprosto spokojený a to je pro mě důležité.

Jana H.:

Dcera byla z tábora naprosto nadšená, dle jejích slov se jí nejvíce líbili zábavní lektoři, konkrétně Edwin, Fiorella a Eva. Vůbec jí nakonec nevadilo, že mluví jenom anglicky, přitom se toho zpočátku bála. Moc děkujeme a příští rok dceru určitě zase přihlásíme. 

Petra N.:

Dala jsem k Vám na tábor obě děti a měla jsem trochu obavy, aby zvládly tábor s rodilými mluvčími, když jejich znalosti nejsou ještě úplně ideální. Nakonec děti byly tak nadšené, že chtěly přihlásit ještě i na týden v sprnu. Nejvíc se jim líbily zábavné hodiny, prý hrály spousty her a soutěží. S manželem jsme měli radost, že na naší zahraniční dovolené se již nebály mluvit anglicky.

Jana D.: 

Dobrý lektor, náš syn je nadšený.

Ilona G.:

Syn byl velmi spokojený, lektor byl komunikativní, mnoho hezkých aktivit.

Zuzana M.:

Lektorka dělá pro naše děti velmi kreativní hodiny, často si i něco vytvoří, ale vždy u toho prý mluví jenom anglicky. Děti jsou z lektorky nadšené a já jsem zažila na dovolené, že se toho již i poměrně dost naučily. Za nás maximální spokojenost. 

Příměstské tábory

Pořádáme letní příměstské tábory pro děti s výukou angličtiny, němčiny a dalších jazyků!

LTweb