Pomáháme

Naše jazyková škola se snaží pomáhat ve více oblastech, kde cítíme možnost být jakkoli užiteční. Na recepci jazykové školy v Pallově ulici můžete přispět na svoz postižených dětí díky Diakonii Plzeň: https://www.diakonie.cz.
Také propojujeme naše šikovné lektory(lektorky) a zajišťujeme jejich prostřednictvím ZDARMA výuku dětí v dětských domovech. 
Přispíváme na psí útulek v Plzni: https://utulekplzen.cz. 
 

Добрий день,

Щиро дякуємо за інтерес до наших БЕЗКОШТОВНИХ курсів чеської мови. Всього ми підготували для вас 20 БЕЗКОШТОВНИХ групових курсів, на які зареєструвалося понад 180! студентів. Наші можливості вже повністю вичерпані, і тут є лише декілька курсів. (усі курси, де ви можете побачити 0, -CZK).

Окрім БЕЗКОШТОВНИХ курсів, тепер ми також підготували платні курси для вас (записатись на платні курси можe абсолютно будь-хто) за зниженою ціною: 120 крон / годину, звичайна ціна — 180 крон / годину. Якщо ви зацікавлені, ви також можете записатися на ці курси

Усі курси ведуть досвідчені викладачі, які вже з нетерпінням чекають на Вас чи ваших дітей.

Якщо Вас цікавить чеська або інша мова, не соромтеся звертатися до нас.

Ми також будемо раді надати вам будь-які переклади документів, у тому числі засвідчені в суді чи усний переклад в органах влади.

Бажаємо Вам гарного дня!

Зв'яжіться з нами за електронною поштою: eufrat@eufrat.cz або за телефоном(українською): +420 702 998 499 

телефоном (чеський / англійська ): +420 606 665 766

Чекаємо на вас!

СЛАВА УКРАЇНІ!

------------------------------

Jazyková škola EUFRAT nabízí všem uprchlíkům z Ukrajiny (dětem i dospělým) výuku češtiny ZDARMA.
Výuku nabízíme v plně vybavených učebnách v centru města Plzně nebo online. Do dnešního dne se na naše kurzy přihlásilo více než 180 uprchlíků z Ukrajiny a naše kapacity tak začínají být naplněny. Přesto je zájem stále enormní a denně nám chodí kolem 30 poptávek z celé České republiky, proto velmi URGENTNĚ HLEDÁME SPONZORY, KTEŘÍ BY BYLI OCHOTNI TYTO  KURZY SPONZOROVAT. Zatím se nám ozvala jako jediná firma ZF Engineering, která nám bude sponzorovat náklady na 2 kurzy. Firmě ZF tímto moc děkujeme. 

Kurzy můžete rovnou objednávat ZDE

Kromě kurzů ZDARMA jsme pro všechny Ukrajince bez rozdílu vypsali také placené kurzy za velmi zvýhodněnou cenu: 120 Kč/hodina, běžná cena je 180 Kč/hodina. V případě zájmu se tak můžete přihlásit i do těchto kurzů

Všechny kurzy vedou zkušení lektoři, kteří se na Vás nebo Vaše děti již moc těší. 

V případě zájmu o individuální výuku nebo výuku na míru a to jak českého nebo i jiného jazyka, nás neváhejte rovněž kontaktovat. Také pro Vás rádi zajistíme jakékoli překlady dokumentů a to i soudně ověřené a nebo tlumočení na úřadech. Kontakt v českém nebo anglickém jazyce: eufrat@eufrat.cz nebo tel +420 606 665 766

V ukrajinském jazyce: Anastasii Hanuščakovou:  a.hanushchak@outlook.com  Tel +420 702 998 499


KURZY ČEŠTINY PRO UKRAJINCE MŮŽETE REZERVOVAT ZDE >>


Jmenovitě bych tímto chtěli moc poděkovat za nabídnutí okamžité a velmi vstřícné pomoci učit ZDARMA tyto kurzy:

 

( © Epl2t | Stock Free Images )

Jazykové kurzy
LTweb