Programování v Pythonu

Python je jazyk s jednoduchou syntaxí. V našich lekcích se naučíte od základů, co je to programování a jak psát a spouštět zdrojový kód. Budeme se zabývat různými typy dat, proměnnými, cykly, podmínkami a funkcemi. Naučíte se pokročilejší témata, jako je objektově orientované programování, a vytvoříte závěrečný projekt se vším, co se v kurzu naučíte, hry nebo jednoduchý CRUD (create, read, update, delete).

 

PROGRAMOVÁNÍ PYTHONU V ČEŠTINĚ

Studenti si na kurzu osvojí postupy pro vývoj programu a také základní prvky programování - pojem proměnná, základní operace, stavba programu, spuštění a ladění programu. Na základě zajímavých příkladů a her se naučí sestavovat jednoduché programy a pochopí základní řídicí struktury jako je větvení a cyklus, práce se seznamy a funkcemi, ovládání grafického režimu i práce s textem.

 

PROGRAMOVÁNÍ PYTHONU V ANGLIČTINĚ

Python je oblíbený programovací jazyk mezi vývojáři a zároveň super vstupenka do světa programování pro všechny začínající programátory. Hlavním cílem je naučit děti základům strukturovaného programování. Důraz je kladen na pochopení principů programování, nikoliv pouze na naučení se jazyka samotného. Pokud se však chcete naučit programovat a zároveň se zdokonalit v angličtině, kurzy online programování v Pythonu v anglickém jazyce jsou pro vás přímo stvořené. 

Místo tohoto kurzu, nebo jako jeho doplnění, si také můžete objednat individuální výuku - kontaktujte nás.

 

POPTÁVKA PROGRAMOVÁNÍ

Máte-li zájem nebo jakékoliv dotazy, vyplňte prosím tento formulář, ozveme se vám.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Mám zájem o:

Ostatní kurzy
LTweb