Přípravné kurzy na zkoušky ÖSD

Přípravné kurzy na zkoušky ÖSD Přípravné kurzy na zkoušky ÖSD Přípravné kurzy na zkoušky ÖSD Přípravné kurzy na zkoušky ÖSD Přípravné kurzy na zkoušky ÖSD Přípravné kurzy na zkoušky ÖSD

V naší jazykové školy nabízíme několik možností přípravy na zkoušky ÖSD.

 

Výuku vedou kvalitní a zkušení lektoři, kteří se pravidelně účastní mnoha různých školení a metodických workshopů nejen v Rakousku, aby byli schopni studenty připravit na všechny úrovně zkoušek ÖSD. Během lekcí lektor pracuje z certifikovaných materiálů na zkoušky ÖSD a přiblíží účastníkům kurzu všechny části zkoušky, tedy Leseverstehen, Hörverstehem Schreiben a Sprechen. Vaše studium tak bude velice efektivní, intenzivní a komplexní.
 

Shlédněte také naše originální videa, která Vám o JŠ EUFRAT řeknou více. Naleznete je zde: EUFRATÍ VIDEA

S námi Vám studium jazyků půjde samo! Těšíme se na Vás!

 

 

Trimestrální přípravné kurzy

 

Klasický přípravný kurz trvá 3 měsíce a jeho frekvence je 1 lekce týdně. Během kurzu si student osvojí a upevní základní techniky vypracování všech částí zkoušky, tedy Leseverstehen, Hörverstehen, Schreiben a Sprechen. Před přihlášením na zkoušku lektor studenty důkladně otestuje a doporučí vhodný termín pro skládání zkoušky.

 

Intenzivní přípravné kurzy

 

Intenzivní kurzy jsou velice oblíbenou a efektivní metodou, jak si za relativně krátký čas můžete zlepšit svoje jazykové znalosti. Vysoká intenzita kurzů je ideální pro rychlé osvojení technik pro vypracování všech částí zkoušky, tedy Leseverstehen, Hörverstehen, Schreiben a Sprechen.  

 

Na zkoušky se můžete připravovat také v zahraničí a to ve Vídni, Salzburku, či v Klagenfurtu, více informací naleznete zde: www.kurzyvzahranici.cz.

 

Krátkodobá příprava před zkouškou

 

Jednorázový kurz pořádaný krátce před zkouškou Vám osvěží techniky pro vypracování všech částí zkoušky, tedy Leseverstehen, Hörverstehen, Schreiben a Sprechen a zodpoví veškeré dotazy týkající se obsahu průběhu zkoušek.

 

Příprava na zkoušky on-line

 

Veškeré přípravy na zkoušky mohou probíhat také on-line výukou v pohodlí Vašeho domova. S lektorem se spojíte pomocí domluvené platformy (Skype, Zoom, apod.) a příprava může začít. Intenzita kurzu je probíhá zcela dle Vašich přání, požadavků a možností.

 

Příprava na zkoušky po telefonu

 

Preferujete-li přípravu na zkoušky raději po telefonu, je pro Vás tento kurz ideální. Lektor Vám zatelefonuje v domluvený čas a příprava může začít. Intenzita kurzu je probíhá zcela dle Vašich přání, požadavků a možností.

 

Konzultace

 

Nově nabízíme ke všem úrovním zkoušek konzultaci, kterou si můžete objednat přes objednávkový formulář.

Jazykové zkoušky
LTweb