Lukáš L.

Lukáš L.

Jak vyučuji

  • v Eufratu
  • ve firmě
  • on-line

Interview

Dotazník:

Vzdělání a praxe: Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická – Informační technologie (Informační technologie – vývoj aplikací a správa systémů)
 
Praxe: Aktivně komunikuji anglicky s lidmi ze zahraničí kvůli zakázkám (Kreslení, design loga), ale i ve svém volném čase. Soukromě jsem doučoval ve svém volném čase při studiu na střední škole. Doučování vždy přineslo skvělé výsledky. Své vědomosti jsem také ověřil vykonáním Cambridge zkoušky s úrovní C1.
 
V Eufratu působím od: 2023
 
Vyučuji: Anglický jazyk
 
Učím: Děti a dospělé
 
Co tě přivedlo do EUFRATu?: Vždycky jsem chtěl učit angličtinu, protože anglicky můžeme hovořit kdekoli. V dnešní době je nutné aspoň ovládat základy pro úspěšnou komunikaci v zahraničí. Snažím se všem usnadnit výuku angličtiny pomocí svých komentářů a rad.
 
Při své výuce obvykle používám: Počítač, konverzaci a tabuli.
 
Na co se mohou studenti těšit? Jsem velmi flexibilní, zaměříme se na to nejpodstatnější, nebo na to, co budete preferovat.
 
Co by si měli studenti z tvých hodin odnést? Obohacenou slovní zásobu, lepší slovosled a dobrou náladu.
 
Co bys vzkázal/a svým budoucím studentům? Doufám, že vás hodiny budou se mnou bavit.
 
Dobrovolné dotazy:
 
Film: Viděl jsem hodně mainstreamových filmů/seriálů a sérií, jako třeba Star Wars, filmy od DC a Marvelu, ale také se mi líbily filmy Beau Is Afrain a Everything Everywhere All at Once. Mezi mé nejoblíbenější filmy patří film Trainspotting.
 
Hudební skupina/album: Poslouchám hodně hudby, ale asi nejvíce techno/electro/ambient (Aphex Twin, Squarepusher, PilotRedSun, Boards of Canda). Moje nejoblíbenější kapely jsou Gorillaz a Sadness.
 
Moře nebo hory: Moře, ale spíše trávím čas v horách.
 
Léto nebo zima: Léto mi nevyhovuje. Velké horko a komáři nejsou v módě. V zimě se mohu zabalit do několika vrstev oblečení a uvařit si čaj.
 
Nejexotičtější destinace, kterou jsem navštívil/a: Chorvatsko
 
Destinace, kterou bych chtěl/a navštívit: Určitě nějaké místo plné kultury, která v ČR není
 
Jak trávím volný čas: Doma (kreslím, hraji) nebo ve škole (studování)
 
Nejvtipnější historka, kterou jsem zažil/a během své kariéry: Kariéra teprve začala, ale rozhodně se nějaké historky stanou.
 

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb