Denisa H.

Denisa H.

Studuji Aplikované jazyky a to konkrétně Španělštinu a Francouzštinu na University of Portsmouth ve Velké Británii. Nyní se připravuji na dráhu tlumočnice/překladatelky, chtěla bych se věnovat diplomatickému tlumočení pro UNICEF. Mým druhým jazykem byla vždy němčina, ale od střední školy se aktivně věnuji angličtině. Po maturitě jsem se vydala splnit si své sny a odjela jsem do Londýna, UK a hned poté do Richmondu, VA, USA abych se zlepšila v mluvení a procestovala svět. Poté jsem se vrátila do ČR, kde jsem pracovala pro Eufrat v letech 2018-2019, jen abych zase mohla odjet pryč. Žiji v Anglii již třetím rokem a do Eufratu se vracím, abych mohla své zkušenosti předat studentům, se kterými ráda diskutuji o aktuálním dění a zajímavých tématech.

 

 

 

Vaše hodnocení

´Obsahově mi naše lekce vyhovují. Především zaměření na mluvené slovo, neboť zde jsem se potřeboval zlepšit především. Srovnám-li schopnost vést dialog ca. před rokem a nyní, tak z mého pohledu pozoruji velký posun. Oceňuji i připravené prezentace na konkrétní téma a s tím spojené otázky, které vedou k diskusi student-lektor.

Samozřejmě budu muset neustále pracovat na výslovnosti slovní zásobě a občas i opakovat nějakou tu gramatiku (minulé časy). Jako další téma bychom třeba mohli naťuknout fráze z běžné konverzace, které používají Angličané / Američané, které se např. v učebnicích moc nevyskytují. Za mě, jako za studenta, velká spokojenost.´

´I have had the opportunity to work with Denisa for over three months and I have to say that Denisa is a great teacher. Appreciative, competent and relaxed. Accessibility is always there. It is reliably reported back. Excellent support, excellent teaching, problem-free scheduling of teaching, absolute flexibility in terms of teaching. I feel really comfortable with Denisa. Very patient, solution-oriented and very friendly. She always tries and is always very well prepared. Brings many different interesting topics. I am very satisfied. I can wholeheartedly recommend her!´
 
´Good because every time you prepare the slides, all of them are fresh information for me. I understand that preparing such a slide takes a lot of time or effort. So I appreciate your effort´.

´I have few chances to have a talking session w/o working contents. So such training time is very important for me.´

 

 

What do I like about our English lessons?

There is a very easy answer to that. You're just great :)

I like that you have a very personal approach to me, you are always very well prepared, patient and understanding. I know it's not easy with me and I'm not always well prepared, but I try my best when time allows.

I hope it's not too stressful for you to teach such a newbie and that you can bear it with me.

I would like to thank you very much.

Tom

 

Jak vyučuji

  • Zoom
  • Skype
  • on-line

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu? Láska k jazykům a potřeba předat zkušenosti dalším.

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků? Mým osobním posláním je, aby studenti otevřeli ty pomyslné dveře do světa příležitostí. Budování dobrých vztahů je u mně na prvním místě a pokud někomu pomůžu v získání práce snů nebo odbourání strachu z cestování, protože angličtina může být překážkou je pro mě velkou motivací.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést? Chuť se dál zdokonalovat a pocit, že něčeho dosáhli.

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu? Milý kolegové a fakt, že můžu pracovat odkudkoliv.

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Nebojte se mluvit. To nejdůležitější ke studiu jazyků už máte = odhodlání.

 

A ještě telegraficky:

  • Kniha: Deník Anny Frankové
  • Film: Pán prstenů
  • Hudební skupina: Imagine Dragons
  • Moře nebo hory: Moře
  • Léto nebo zima: Léto
  • Pes nebo kočka: Kočka

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb