Aleena S.

Aleena

Hodnocení lektorky:

Jakub S.: Navštěvuji Vaše čtvrteční lekce Anglické konverzace se zahraničním lektorem Alenkou Sanders. S lekcemi jsem velice spokojený a naplňují moje očekávání. Obnovuji a rozšiřuji mojí slovní zásobu, což používám hlavně v práci. Kromě jiného oceňuji zejména to, že lektorka vede studenty systematicky, věnuje se každému studentovi, dokáže podpořit a vést lekce zábavně. Thumbs up.

Maia V.: Alena je skvělá a moc milá. Člověk ani nemá pocit, že by se učil. Vždy nám materiály pošle předem a má s sebou na hodině i nějaké náhradní, kdyby někdo zapomněl. Nemám k ní výhrady žádné a v kurzu s ní a spolužáky budu určitě pokračovat. 

Tomas T: I would like to thank you for your lessons, which were great. In the pool of English teachers that I have experienced, you are definitely classified as my „England’s football team“. I understand how tough it had to be to keep pushing us to talk, as half of the class were mute and the second half was shy. I saw you like a therapist more than a teacher sometimes 

Jana B.: Příjemná a milá pí. lektorka :). Ohledně probíraných témat vychází vstříc návrhům studentů, materiály jsou posílány předem emailem. Uvolněná atmosféra během hodiny, člověk se těší na další lekci. Milá, pozitivní lektorka. Vychází vstříc studentům ohledně konverzačních témat.

Jan H.: My English teacher is Alena. I have been meeting with Alena twice a week regularly. She is a very kind person and helpful as well. I am happy with the lessons. We practise reading quite often (English without boring grammar). We have also been working on conversational topics, mainly from real life which is important to me. During our reading and conversations Alena explains grammatical issues that occurred. I am looking forward to more lessons with her.

Petr V.: Paní lektorka je sympatická, má pohodový přístup.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb