Jana N.

Jana

Jana

Vzdělání a praxe: ZČU, 6 let praxe v učení

V Eufratu od: asi 2004
Učí: angličtinu

Interview s lektorem

Co tě přivedlo do EUFRATu?  Přátelská atmosféra, vřelé zázemí a dobrá reputace jazykové školy 

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků?  Otevírat dveře ke komunikaci s kýmkoli na této nádherné planetě. Bořit předsudky a mýty o jiných národech, jejich zvycích a životním stylu. Umožnit studentům růst a žažívat dobrodružství v cizích zemích na vlastní kůži, díky vlastní komunikaci s místními lidmi. Ne zprostředkovaně přes cestovní kanceláře, překladatelské služby a dabing :)

Co by o tobě řekli tvoji studenti?  Omlouvám se, nemohu jim vkládat slova do úst. Když se jich zeptáte, řeknou vám to sami :)

Jak bys ty sám popsal svoje studenty? Zapálení lidé s touhou se rozvíjet a vzdělávat. Jejich důvody jsou rozdílené, cíl je však stejný. Naučit se cizí jazyk.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést?  Znalost a schopnost komunikovat. Nebát se dělat chyby jak na kurzu tak v životě. Otevřít se novým věcem a nechat je dotknout se jejich života. Smích, zrelaxování a pohodu po nabitém pracovním dni. Pocit, že pro sebe něco udělali a mohou být na sebe pyšní.                          

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu? Výborný kolektiv kvalitních a znalých lektorů, přívětivé zázemí a usměvaví lidé 

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Nebojte se plnit si sny. Ať jsou sebe šílenější – cestování, lepší práce, přestěhování se do Vaší vysněné země. Pasivita tvoří strach, zatímco aktivita tvoří sílu, rozzáří den a otevře možnosti. Pokud se konečně opravdu chcete naučit, přijdte a my uděláme co bude v našich silách, aby jste to uměli :)

 

Kniha: cokoli dobrodružného    
Film: phantasy
Hudební skupina / album: ska, country
Moře nebo hory: přes den hory, večer moře           
Léto nebo zima: na hike v létě, na lyže v zímě    

Pes nebo kočka: pes

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb