Přípravný kurz ke zkoušce A2 KEY (KET) for Schools

 • Číslo kurzu: 1133
 • Jazyk: angličtina
 • Úroveň: A2 (mírně pokročilý)
 • Věková skupina: teenager 12-14 let
 • Zaměření: příprava na zkoušku
 • Období: 2. pololetí děti 6 - 19 let 2020/2021
 • Učebna: Barcelona
 • Lokalita: Centrum
 • Obvyklý den a čas:
  Čtvrtek 15:00 - 16:00
 • Obsazenost: více než 3 volná místa

Kurz je určen

Kurz je určen především žákům ZŠ a SŠ, kteří se chtějí připravit na Cambridgeskou zkoušku A2 Key (KET) for Schools. Tato zkouška není součástí kurzu a není pro studenty povinná, může být ale na závěr kurzu vhodným motivačním prostředkem k dalšímu studiu. 

Tato zkouška potvrzuje znalosti úrovně A2 dle SERR. Více o zkoušce naleznete zde. Jedná se o první stupeň zkoušek Cambridge English, které nejsou určeny jen dětem, ale i dospělým. Její témata jsou přesto přizpůsobena školnímu prostředí.

Úroveň A2 dle SERR: Rozumí větám a často používaným výrazům vztahujícím se k oblastem, které se ho/jí bezprostředně týkají (např. základní informace o něm/ní a jeho/její rodině, o nakupování, místopisu a zaměstnání). Dokáže komunikovat prostřednictvím jednoduchých a běžných úloh, jež vyžadují jednoduchou a přímou výměnu informací o známých a běžných skutečnostech. Umí jednoduchým způsobem popsat svou vlastní rodinu, bezprostřední okolí a záležitosti týkající se jeho/jejích nejnaléhavějších potřeb.

INFORMACE O KURZU

Kurz se bude zabývat především přípravou na výše zmíněnou zkoušku, půjde tedy o nácvik zkouškových strategií, praktické tipy ke zkoušce a studenti budou mít možnost skládat zkoušku nanečisto. Předpokládaný termín složení zkoušky je na konci jarního trimestru, tedy v červnu 2020. Není ovšem výjimkou, že někteří studenti jdou ke zkoušce již po absolvování podzimního, nebo zimního trimestru. 

PŘED REGISTRACÍ SI OVĚŘTE SVOU JAZYKOVOU ÚROVEŇ!

Pokud máte zájem o naše přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám a nejste jisti svou jazykovou úrovní v daném jazyce, doporučujeme Vám absolvovat náš diagnostický a rozřazovací test.

TENTO KURZ JE URČEN UŽIVATELŮM NA ÚROVNI A2 dle SERR:

A2: Rozumí větám a často používaným výrazům vztahujícím se k oblastem, které se ho/jí bezprostředně týkají (např. základní informace o něm/ní a jeho/její rodině, o nakupování, místopisu a zaměstnání). Dokáže komunikovat prostřednictvím jednoduchých a běžných úloh, jež vyžadují jednoduchou a přímou výměnu informací o známých a běžných skutečnostech. Umí jednoduchým způsobem popsat svou vlastní rodinu, bezprostřední okolí a záležitosti týkající se jeho/jejích nejnaléhavějších potřeb.

INFORMACE O KURZU

Přípravné kurzy jsou zaměřeny na cílenou přípravu studenta ke konkrétním mezinárodním zkouškám, které je možné v JŠ EUFRAT skládat. Na tomto kurzu Vám zkušení lektoři představí všechny části zkoušky a seznámí Vás s jednotlivými úkoly, ze kterých se mezinárodní zkouška skládá. Během kurzu si nacvičíte všechny zkouškové postupy a vyzkoušíte si testy nanečisto. Kurzy vedou skvělí lektoři, kteří mají s přípravou na tyto zkoušky bohaté zkušenosti. Více informací o mezinárodních zkouškách z AJ a NJ naleznete zde: CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY, ZKOUŠKY ÖSD.

KET for Schools je identická zkouška ke zkoušce KET, ale je prioritně určen pro mladé studenty do 15 let. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma zkouškami je ten, že KET for Schools se v tématech primárně věnuje zájmům a zkušenostem studentů ZŠ. KET for Schools je určen studentům základů jazyka a je cílem pro ty, kteří chtějí potvrdit získanou základní znalost angličtiny.

LEKTOR, UČEBNA A TERMÍNY

Informace o lektorovi a učebně jsou do začátku kurzu pouze orientační a poskytovatel kurzu si vyhrazuje právo je měnit s ohledem na provozní možnosti. Osoba lektora a učebna budou potvrzeny mailem několik dní před první lekcí kurzu.

Kurzy pro dospělé neprobíhají ve dnech státních svátků. Dětské kurzy neprobíhají ve dnech státních svátků a školních prázdnin (u jarních prázdnin v termínech vyhlášených MŠMT pro okres Plzeň-město).

Bližší informace o termínech konání kurzu viz sekce TERMÍNY v levém sloupci.

VYPSANÉ KURZY SE SNAŽÍME SKUTEČNĚ OTEVŘÍT

Umíme nevýhodu proměnit ve výhodu: Pokud se do vypsaného přípravného kurzu přihlásí pouze dva studenti, kurz se otevře, ale doba jedné lekce se zkracuje na 60 minut. Získáte tím duál (kurz pro dva studenty, který se jinak vypisuje samostatně) za zvýhodněnou cenu.

LITERATURA A VÝUKOVÉ MATERIÁLY

Výběr učebnice i dalších výukových materiálů proběhne během první hodiny po dohodě lektora se studenty. U přípravných kurzů k mezinárodním zkouškám zpravidla používáme tituly, které jsou k tomu účelu přímo určeny; doplňkovým materiálem jsou tzv. „past papers“, tedy sady skutečných testů z minulých ročníků dané zkoušky.

NAHRAZOVÁNÍ ZAMEŠKANÝCH LEKCÍ

Kurz je nabízen jako balíček lekcí, jejichž termíny jsou pevně dané. Zameškané lekce nelze nahrazovat a z kapacitních důvodů ani nelze zameškané lekce jednorázově absolvovat v jiném kurzu.

OBJEDNÁVKY A PŘÍSTUP K LEKCÍM

Objednávky jsou závazné a v případě neuhrazení automaticky nepropadají. Objednávku je nutno zrušit dle postupu uvedeného v OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH.

Připuštění k výuce je podmíněno platnou a uhrazenou objednávkou. Objednávku můžete učinit přes náš E-SHOP. Ačkoli v novém trimestru či pololetí pokračujete ve stejném kurzu jako v období předcházejícím, Vaše přihlášení do nového období neprobíhá automaticky. Prosíme, ověřte si, že jste v kurzu přihlášeni; v případě nejasností nás kontaktujte.

MOŽNOST KURZU NA KLÍČ

Nevyhovuje Vám čas či den nabízeného kurzu? Kontaktujte nás na +420 606 665 766 nebo eufrat@eufrat.cz, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.


 

Nevyhovuje Vám čas či den nabízeného kurzu? Kontaktujte nás na 606 665 766 nebo eufrat@eufrat.cz, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

Cena: 2 970,- Kč (včetně DPH) 29 Eufraťáků
Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb