ZDARMA ONLINE KURZ NĚMČINY PRO POKROČILÉ

Kristina N.Kristina N.Učebna Online (Online)Učebna Online (Online)
 • Číslo kurzu: 50
 • Jazyk: němčina
 • Úroveň: C1 (pokročilý)
 • Věková skupina: dospělý 15+
 • Zaměření: obecné
 • Období: podzimní trimestr 2020/2021
 • Učebna: Online
 • Lokalita: Online
 • Obvyklý den a čas:
  Středa 18:10 - 19:10
 • Obsazenost: více než 3 volná místa

Termíny

St 16.09.2020   18:10 − 19:10
Petra H.   (učebna Online)

Kurz je určen

První lekce tohoto kurzu je zcela ZDARMA. Pokud se Vám kurz zalíbí, bude následně možné si ho objednat za zvýhodněnou cenu. 

PŘED REGISTRACÍ SI OVĚŘTE SVOU JAZYKOVOU ÚROVEŇ!

 

Pokud máte zájem o naše kurzy pro veřejnost a nejste jisti svou jazykovou úrovní v daném jazyce, doporučujeme Vám absolvovat náš diagnostický a rozřazovací test.

TENTO KURZ JE URČEN UŽIVATELŮM NA ÚROVNI C1 dle SERR:

C1: Rozumí širokému rejstříku náročných a dlouhých textů a rozpozná implicitní významy textů. Umí se plynule a pohotově vyjadřovat bez zjevného hledání výrazů. Umí jazyka užívat pružně a efektivně pro společenské, akademické a profesní účely. Umí vytvořit srozumitelné, dobře uspořádané, podrobné texty na složitá témata, čímž prokazuje ovládnutí kompozičních útvarů, spojovacích výrazů a prostředků koheze.

INFORMACE O KURZU

Přípravné kurzy jsou zaměřeny na cílenou přípravu studenta ke konkrétním mezinárodním zkouškám, které je možné v JŠ EUFRAT skládat. Na tomto kurzu Vám zkušení lektoři představí všechny části zkoušky a seznámí Vás s jednotlivými úkoly, ze kterých se mezinárodní zkouška skládá. Během kurzu si nacvičíte všechny zkouškové postupy a vyzkoušíte si testy nanečisto. Kurzy vedou skvělí lektoři, kteří mají s přípravou na tyto zkoušky bohaté zkušenosti. Více informací o mezinárodních zkouškách z AJ a NJ naleznete zde: CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKYZKOUŠKY ÖSD.

Tento kurz je koncipován jako tzv. FAST TRACK, což znamená, že příprava na zkoušku probíhá zpravidla po dobu jednoho trimestru. Po absolvování tohoto intenzivního přípravného kurzu by student měl být na konci trimestru připraven ke složení odpovídající zkoušky.

Kurz si klade za cíl především připravit studenty nácvikem „exam strategies“ na konkrétní typy úkolů, které se u dané zkoušky vyskytují. Kurzy typu FAST TRACK mívají obvykle 2 90minutové lekce týdně a vypisují se na celý trimestr (typicky 11-12 týdnů podle konkrétního dne kurzu).

LEKTOR, UČEBNA A TERMÍNY

Informace o lektorovi a učebně jsou do začátku kurzu pouze orientační a poskytovatel kurzu si vyhrazuje právo je měnit s ohledem na provozní možnosti. Osoba lektora a učebna budou potvrzeny mailem několik dní před první lekcí kurzu.

Kurzy pro dospělé neprobíhají ve dnech státních svátků. Dětské kurzy neprobíhají ve dnech státních svátků a školních prázdnin (u jarních prázdnin v termínech vyhlášených MŠMT pro okres Plzeň-město).

Bližší informace o termínech konání kurzu viz sekce TERMÍNY v levém sloupci.

VYPSANÉ KURZY SE SNAŽÍME SKUTEČNĚ OTEVŘÍT

Umíme nevýhodu proměnit ve výhodu: Pokud se do vypsaného přípravného kurzu přihlásí pouze dva studenti, kurz se otevře, ale doba jedné lekce se zkracuje na 60 minut. Získáte tím duál (kurz pro dva studenty, který se jinak vypisuje samostatně) za zvýhodněnou cenu.

LITERATURA A VÝUKOVÉ MATERIÁLY

Výběr učebnice i dalších výukových materiálů proběhne během první hodiny po dohodě lektora se studenty. U přípravných kurzů k mezinárodním zkouškám zpravidla používáme tituly, které jsou k tomu účelu přímo určeny; doplňkovým materiálem jsou tzv. „past papers“, tedy sady skutečných testů z minulých ročníků dané zkoušky.

NAHRAZOVÁNÍ ZAMEŠKANÝCH LEKCÍ

Kurz je nabízen jako balíček lekcí, jejichž termíny jsou pevně dané. Zameškané lekce nelze nahrazovat a z kapacitních důvodů ani nelze zameškané lekce jednorázově absolvovat v jiném kurzu.

OBJEDNÁVKY A PŘÍSTUP K LEKCÍM

Objednávky jsou závazné a v případě neuhrazení automaticky nepropadají. Objednávku je nutno zrušit dle postupu uvedeného v OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH.

Připuštění k výuce je podmíněno platnou a uhrazenou objednávkou. Objednávku můžete učinit přes náš E-SHOP. Ačkoli v novém trimestru či pololetí pokračujete ve stejném kurzu jako v období předcházejícím, Vaše přihlášení do nového období neprobíhá automaticky. Prosíme, ověřte si, že jste v kurzu přihlášeni; v případě nejasností nás kontaktujte.

MOŽNOST KURZU NA KLÍČ

Nevyhovuje Vám čas či den nabízeného kurzu? Kontaktujte nás na +420 606 665 766 nebo eufrat@eufrat.cz, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

 

Nevyhovuje Vám čas či den nabízeného kurzu? Kontaktujte nás na 606 665 766 nebo eufrat@eufrat.cz, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

Cena: 0,- (včetně DPH) 0 Eufraťáků

Zkoušky doporučené po absolvování tohoto kurzu

Všechny zkoušky a jejich termíny najdete v sekci Jazykové zkoušky »

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb