Programování v Pythonu v angličtině pro teenagery 15-19 let ONLINE

Lektor Z.Lektor Z.Učebna Online (Online)Učebna Online (Online)
 • Číslo kurzu: 99
 • Výchozí úroveň:
  pokročilý
 • Věková skupina: teenager 15-19 let
 • Období: intenzivní letní kurzy 2022/2023
 • Termín kurzu: 10.07.2023 - 14.07.2023
 • Plán: 5 x 60min
 • Učebna: Online
 • Lokalita: Online
 • Obvyklý den a čas:
  Pondělí 18:00 - 19:00
  Úterý 18:00 - 19:00
  Středa 18:00 - 19:00
  Čtvrtek 18:00 - 19:00
  Pátek 18:00 - 19:00
 • Obsazenost: více než 3 volná místa

Cena: 900,- 810,- Kč (včetně DPH) 8 Eufraťáků

Proměňte hodiny strávené na počítači v něco smyslupného - přihlaste se na kurz programování v Pythonu.  

Python je oblíbený programovací jazyk mezi vývojáři i zaměstnavateli! Nastartuj kariéru v IT. Pythonistů je  stále nedostatek a znalci tohoto programovacího jazyka nachází uplatnění v desítkách dalších oborů. 

Kurz bude vyučovat velmi oblíbená a zkušená lektorka Ximena, která pro nás tyto kurzy úspěšně vede již druhý rok až z daleké Ameriky. 

Jako bonus v našem kurzu hovoří lektorka celou dobu pouze anglicky. Děti se tak učí programovat v Pythonu, ale zároveň se procvičují také v angličtině. 

SEZNAMTE SE S LEKTORKOU

Python is a language with a simple syntax. In these lessons you will learn from the basics what is programming and how to write and run source code. We will cover different types of data, variables, loops, conditionals, and functions. You will learn more advanced topics such as Object-Oriented Programming and you will create a final project with everything you will learn in the course games or a simple CRUD(create, read, update, delete).


 

Letos je naše nabídka LETNÍCH INTENZIVNÍCH KURZŮ opravdu široká a Vy tak s námi můžete studovat nejen různé jazyky, ale nově také VÝTVARNÉ KURZY, přehled všech našich kurzů pro dospělé naleznete ZDE

Navíc při zakoupení 2 kurzů získáte 5% slevu, při koupi 3 kurzů 10% slevu. S námi se studovat opravdu vyplatí!

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes, omezený počet míst!  

 

Naše služby můžete zaplatit ihned po odeslání Vaší objednávky platební kartou nebo internetovým bankovnictvím, běžným převodem z účtu, nebo osobně na naší recepci v Plzni - viz Kontakty.

Využít můžete i benefit programy, které podporujeme, na úhradu části nebo celé objednávky. Podmínky uplatnění benefit programů najdete na stránce Dokumenty.

Objednané služby je potřeba uhradit do 10 dnů od objednání. Pokud objednáváte méně než 10 dnů před začátkem, je potřeba úhradu provést před první lekcí nebo před konáním zkoušky.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb