JAZYKOVÍ ASISTENTI

Jazykoví asistenti 

Kromě profesionálních lektorů nabízíme také cenově zvýhodněnou výuku s jazykovými asistenty.  

Jazykový asistent je většinou student pedagogické, filosofické nebo humanitní fakulty, případně absolvent některé z mezinárodně uznávaných zkoušek, či má za sebou dlouhodobý pobyt v zahraničí; v každém případě jeho kvalifikací je velice dobrá znalost daného jazyka, ověřená naší přijímací procedurou (všichni asistenti musí projít naším testem). Jediné, co ho odlišuje od našich kvalifikovaných lektorů, je (zatím) nedokončené vysokoškolského vzdělání a mnohem menší praxe. Nicméně naši jazykoví asistenti jsou plně pod dohledem našich metodiků, kteří je školí a pomáhají jim s praxí u nás tak, aby se z nich časem mohli stát plně kvalifikovaní lektoři. 

Naši klienti si často objednávají výuku s jazykovými asistenty na doučování dětí. Naši asistenti doučují nejen anglický, německý či jný světový jazyk, ale rádi pomohou i s výukou školních předmětů. V případě zájmu, neváhejte prosím vyplnit formulář níže. 

Někteří z našich jazykových asistentů se také věnují prostřednictvím naší jazykové školy výuce dětí v dětských domovech. 

 

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Mám zájem o:

Naše jazykové asistentky

Barbora B. Adéla P.

Jazykové kurzy

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb