Reference individuální výuky

Názory studentů jsou pro nás důležité. Díky nim vyhodnocujeme spokojenost s našimi lektory, ověřujeme jejich profesionalitu a víme, kterému studentovi koho doporučit.

Naši klienti o lektorech a lektorkách napsali například toto:

Ondřej D.: "Adam R. je výborný lektor. Hodiny jsou vždy řádně připravené a nedochází ke stereotypu, neboť střídá různé témata i způsoby výuky."

Vojtěch M.: "Paní lektorka vede velice hezké hodiny, kdy přesně vystihne naše jazykové možnosti a snaží se je posouvat dále. S paní lektorkou jsem naprosto spokojen."

Vanda P.: "S lekcemi jsem naprosto spokojená, lektorka je vstřícná, nápomocná, trpělivá a skvělá ve své práci. Díky jejím hodinám jsem se toho mnoho naučila. Myslím, že je skvěle zvládnutý balanc mezi novým učivem a opakováním a také zábavnou složkou."

Klára H.: "Dcera u lektorky kladně hodnotí zejména trpělivost a schopnost vše dobře vysvětlit."

foto foto foto foto foto

Miroslav J.: "Vyhovuje. Popovídáme si o všem možném a o to jde. Náslech rodilého mluvčího a procvičení konverzace"

Jitka H.: "Dobrý den, ráda bych i touto cestou poděkovala lektorce Aleně, hodiny byly pro dceru nejen velmi příjemné, ale hlavně velmi užitečné. Alena je laskavá, pečlivá, vstřícná, spolehlivá, vždy jsme se domluvily i na případné změně termínu."

Aneta Č.: "Dobrý výběr učitele na konverzaci."

Jaroslav T.: "Asi nejlepší lektor, jakého jsem kdy měl."

Markéta K.: "Jsem z Petry nadšená. Líbí se mi její didaktický přístup a důslednost. Neopomíjí maličkosti. Výuka je zábavná."

foto foto foto foto foto

Renata N.: "Dobrý večer, strašně moc děkuji, Adrianka je přímo nadšená, prý takhle skvělou paní učitelku němčiny ještě neměla."

Lenka K.: "Tento týden jsem se zúčastnila online výuky mých dětí u lektorky Diany a chci touto cestou vyjádřit svoji spokojenost. Paní lektorka měla lekci pečlivě připravenou, hovořila srozumitelnou jednoduchou angličtinou a přenos byl kvalitní, takže nebyl problém jí rozumět. Opravdu klobouk dolů."

Kateřina H.: "Dnešní hodina s Rynhardthem byla výborná! Je moc milý a povzbuzující, takže doufám, že brzy se dostaví výsledky a zlepšení mé angličtiny. Moc děkuji za zajištění!"

Iva J.: "Hodina s vaším učitelem Adamem se mi velmi líbila a chtěla bych ho touto cestou pochválit, snaží se pomoci lidem k zdokonalení angličtiny, a vytvářet příjemnou atmosféru, která vede k odbourání stresu a obav z mluvení a posiluje k většímu sebevědomí ke zvládnutí jazyka, je přátelský a bere svou práci s nadšením, patří k těm učitelům, kteří na to mají talent a proto budu vaši školu doporučovat i ostatním lidem."

Veronika F.: "S lektorkou jsem na 110% spokojená. Vše mi skvěle vysvětlí a hodiny s ní mě moc baví."

foto foto foto foto foto

Stanislav J.: "Výuka s Adélou mi opravdu vyhovuje. Konečně jsem začal efektivně oprašovat zapomenuté znalosti z gymnaziálních let a po absolvování výuky září až červen mám pocit, že si zas z francouzštiny něco pamatují a umím to použít. Hodiny jsou příjemné, na výuku se těším. Adéla vhodně volí poměr nové látky (gramatika, slovní zásoba) a průběžné procvičování předtím probíraných témat."

Danuše K.: "Chválím lektorku za přístup k nám - natvrdlým trochu starším studentům, je trpělivá a svoji snahu nás něčemu naučit nevzdává."

Tomas T: "I would like to thank you for your lessons, which were great. In the pool of English teachers that I have experienced, you are definitely classified as my „England’s football team“. I understand how tough it had to be to keep pushing us to talk, as half of the class were mute and the second half was shy. I saw you like a therapist more than a teacher sometimes."

Klára H.: "Lucie je skvělá, jinou lektorku už nechci :-) Jedním slovem super!"

foto foto foto foto foto

Kristýna R.: "Jsem velmi spokojená s různorodostí výuky. Dostáváme zajímavá videa k tématu, které zrovna probíráme."

Levon G.: "Paní Karolina je velmi profesionální a dochvilná lektorka. Rád bych jí vyjádřil svou vděčnost."

Dušan J.: "Paní lektorka je velmi zkušená jak v angličtině tak v cambridgeských zkouškách. Její výuka je pestrá a zcela mi vyhovuje."

Klára P.: "Jsem spokojená úplně se vším, kurz je opravdu skvělý."

Lenka S.: "Lektor je důvodem, proč se opakovaně přihlašuji na tento kurz, hodiny vede skvěle. Lekce jsou v přátelském duchu. Procvičována je jak konverzace, tak cvičení ke zkouškám CAE."

foto foto foto foto foto

Miroslav P.: "Vynikající kombinace všech aspektů jazykového vzdělávání včetně herních prvků."

Diana G.: "Lektorka mi naprosto ve všem vyhovuje, má připravené skvělé témama do předu a vychází nám vstříct i našim požadavakům."

Alena S.: "Connaire je skvělý lektor. Lekce jsou rozmanité, důraz je kladen na způsob vyjadřování. Kromě textů, poslechu apod., (které má vždy připravené) zvládáme i diskuse o dění v ČR, ve světě a jiná další témata. Kurz s Connairem je přínosný, zábavný, zajímavý a považuji jej skutečně za skvěle a užitečně využitý čas."

Jitka V.: "Naprostá spokojenost. Paní Míša je jedním slovem úžasná. Nejlepší lektorka jazyků,kterou jsem mohla potkat."

Aneta A.: "Velmi milá slečna, vše hezky vysvětluje, jsem s ní spokojená."

foto foto foto foto foto

Claudio M.: "Lektor je moc milý, a vše vysvětlí. Je super."

Lenka P.: "Mluvila jsem o Vašich hodinách s dcerou. Nic by nechtěla měnit, se vším je spokojená, má Vás ráda. Oceňuje Váš lidský přístup, jak umíte věci vysvětlit, hrát si, vyrábět. I já jako matka vidím, jak je spokojená a hlavně,  za mě angličtina pro ní není problém, vnímá to naprosto přirozeně, má skvělou výslovnost, umí se již anglicky vyjádřit."

Martina R.: "Nemám co vytknout, mohu jen chválit."

Michaela N.: "On-line hodina s lektorkou Stáňou je výborně vedená. Jsem velmi spokojená."

Daniel J.: "S lektorkou jsem velice spokojený, dokáže vše důkladně vysvětlit a na hodiny má připraveny prezentace, příklady, cvičení a zapojuje mě do konverzace. Takže 10 bodů z 10ti."

foto foto foto foto foto

Soňa Š.: "Lektorka je vtipná, milá, profesionální. Němčina s ní mě moc baví a doufám, že bude v Eufratu učit tak dlouho, dokud nebudu umět německy jako ona."

Martina V.: "Dle vyjádření dcery - obrovská spokojenost !!!!"

Lucie V.: "Eva je naprosto uzasna lektorka!:) Moc diky za zajištění této skvělé lektorky!"

Šárka K.: "S lektorkou jsem maximálně spokojená. Respektuje naše přání a potřeby.. Gramatiku skvěle vysvětli a to i několikrát, když je třeba."

Věra P.: "Vtipný, příjemný, ochotný, laskavý!"

foto foto foto foto foto

Simona K.: "Super, dává mi v lekcích to, co jsem očekávala  a potřebovala,  jsem spokojená. Užívání různých slovních her je super, baví mě to."

Zuzana U.: "Naprosto perfektní!"

Daniel S.: "Celkově s kurzem jsem velmi spokojený, konverzace s lektorem Gregem jsou vždy příjemné a slovní zásoba, kterou používá, je adekvátní."

Michal K.: "Chci Vám poděkovat za zkontaktování s paní Helenou, skvěle mi všechno vysvětluje a má se mnou zlatou trpělivost. Paní Helena je přesně to, co jsem hledal."

Jana Š.: "Stánička je naprosto úžasná, milá a kreativní. Na hodiny se vždy těším. Jsem velmi spokojená."

foto foto foto foto foto

Zdeňka H.: "Nejlepší lektorka, jakou jsem kdy měla. :) Vtipná, zábavná, profesionální."

Štefan B.: "Se Simonou jsem naprosto spokojen."

Světlana D.: "Jsem spokojená s přátelskou atmosférou, lekce jsou zábavné, čas utíká rychle."

Tomáš H.: "Jeden z nejlepších lektorů, které jsem poznal. Umí vše vysvětlit, není nudný a člověk se na něj vyloženě těší."

Michaela Š.: "Milé a příjemné vystupování lektorky, nosí také doplňkové materiály pro zpestření výuky, maximální spokojenost "

foto foto foto foto foto

Otakara Ř.: "Lektorka je naprosto skvělá, dokáže udržet tempo konverzace po celou dobu lekce, člověk nezahálí ani chvilku, ani chvilku se nenudí :)"

Radka P.: "Jsem spokojená, mohu jen chválit, p. lektorka je osoba na správném místě. Jsem spokojena, lektorka je přísná, ale se smyslem pro humor. Vše dle potřeby vysvětlí."

Michaela P.: "Lektorka je skvělá, výuku přizpůsobuje našim potřebám a požadavkům, vše probrané s námi i s odstupem opakuje a případně znovu vysvětlí."

Libuše H.: "Paní lektorka Maria Milovníková je skvělá a dcera se na hodiny s ní vždy velmi těší. Děkujeme !!"

Jiří H.: "S výukou jazyka jsem byl více než spokojen, zvláště s lektorkou Lucíí K. Její přístup k výuce byl skvělý a profesionální."

foto foto foto foto foto

Lenka K.: "Pán Lukáš je skvelý lektor. Je vždy pripravený, důsledne vysvetľuje a odpovedá na otázky z oblasti gramatiky a konverzácie, ktoré sú nad rámec uč. osnovy."

Jana B.: "S pí. lektorkou jsem velmi spokojena. Na výuce je probírána hospodářská němčina, klade se důraz na mluvený projev, ale nechybí ani poslechová cvičení a písemné domácí úkoly. "

Zuzana K.: "Naprostá spokojenost."

Michaela B.: "S paní lektorkou jsem velice spokojená, vše srozumitelně vysvětlí, má neskutečnou trpělivost, je vždy připravena na hodinu a má smysl pro humor. "

Marcela K.: "Výborně vysvětlené, skvělý přístup, odbornost a lidskost. Jsem velmi spojojena."

foto foto foto foto foto

Ilona K.: "Vynikající pan lektor!!  Na hodiny vždy perfektně připraven. Probírající témata jsou velmi zajímavá. Zábavnou, nenásilnou a přitom poutavou formou dokáže zaujmout a naučit nové věci."

Jarmila Z.: "I když je velmi mladý , příjemně mi překvapil stylem výuky a lekce mi baví."

Jana N.: "Mia je moc milá a svědomitá lektorka. Na každou hodinu je vždy pečlivě připravena a musím upřímně říct, že hodiny s ní mi zároveň i moc baví."

Martina K.: "Josh je skvělej, moc děkuji za zajištění výuky s ním. Jsem opravdu nadšená!"

Monika M.: "Míša je skvělý lektor, řekla bych, že snad nejlepší, kterého jsem doposud měla, a zkušenosti mám bohaté. Míša byla vždy perfektně připravená, posílala ve svém volném čase úkoly na e-mail, které se mnou konzultovala též ve svém volnem čase. A nejen profesně, je to i velice sympatická a skromná slečna. Neměla jsem velké očekávání od 5 hodin on-line kurzu a byla jsem ohromená, co vše Míša stihla a kolik jsem se toho naučila. Minulý rok jsem byla na kurzu u Vaší konkurence a zdaleka mi to nedalo tolik, jako online lekce s Míšou."

foto foto foto foto foto

Jana K.: "Velmi ráda jsem se seznámila s touto mladou milou a velmi inteligentní slečnou. Způsob její výuky byl pro mne příjemný  a přínosný."

Petra P.: "Nejlepší lektor, co jsem kdy měla! Rozhodně ho nechci měnit! "

Eva V.: "Jerald je báječný učitel, který mě velmi motivuje. Nebojím se a začínám mluvit. Jsem opravdu velmi spokojená. Vyhovují mi témata i domácí úkoly. Je to můj nejlepší učitel angličtiny, kterého jsem kdy měla."

Andrea H.: "Výuka lektora je na profesionální úrovni."

Tereza B.: "Měla jste naprostou pravdu s Joshuou, je úžasný! Ještě jednou moc děkuji."

foto foto foto foto foto

Soňa Š.: "Lektorka je naprosto úžasná, s ní jsem udělala v italštině velký pokrok za 3 měsíce, určitě s ní budu pokračovat dál."

Eva Z.: "Tomáš je skvělý lektor. Má neotřelá a zajímavá témata, které se týkají aktuálního dění ve světě."

Tereza B.: "Negin je skvělá lektorka, jsem ráda, že ji máme. Na hodiny s ní se těším, je vtipná, zábavná, chytrá a umí věci vysvětlovat i těm méně chápavým :)"

Petra N.: "Návrhy na zlepšení nemám. S náplní hodin jsem maximálně spokojená. Paní učitelka je výborná."

Jana L.: "Paní Věra je naprostá profesionálka."

foto foto foto foto foto

Pavel J.: "Vyučující Petra H. je  ve výuce německého jazyka perfektní, hodina uteče jako voda, zodpoví ihned jakýkoliv dotaz + vysvětlí proč tomu tak je."

Vojtěch G :  "Hodiny s Ximenou mi vždycky strašně rychle utečou a hlavně ona je tak pozitivní, že odcházím nejen plný vědomostí, ale i pozitivně naladěn :)"

Lucka Š.: "Dnes ráno měla Kačka první hodinu s paní Zuzkou a byla úplně nadšená. Stihly prý toho hodně probrat a těší se na další hodinu. Takže moc děkuji."

Jana L.: "Paní lektorka je inspirativní, na lekce se těším, jsou zábavné a splňují má očekávání."

Eliška K.: "Pan Valenz je velmi trpělivý a látku vysvětluje pochopitelně."

foto foto foto foto foto

Václav F.: "Z mého pohledu jde o skvělou lektorku s perfektním british accent, hodina odsýpá a přitom toho probíráme opravdu hodně."

Martin B.: "Hodiny s Nicolou jsou zábavné, energické a moc se na ně vždy těším. Navíc jsem rád, že jsem až díky Vaší jazykovce sehnal v Plzni kvalitní rodilou mluvčí, byl to docela oříšek :) "

 

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Reference

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO JEN POTŘEBUJETE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb