Hana P.

Hana P.

Vzdělání a praxe:  Studovala jsem angličtinu a psychologii na Pedagogické fakultě ZČU a s doučováním tohoto jazyka mám několikaleté zkušenosti. Téměř rok jsem pracovala jako lektorka v Jazykové škole LITE, kde jsem zlepšila úroveň AJ přes 200 studentů napříč více než 30 kurzy. Vedla jsem dospělé i děti různých jazykových úrovní ve skupinách i individuálně. Také jsem zde překládala dokumenty převážně z oblasti managementu a překladatelství se stále věnuji dlouhodobě. Jako soukromá lektorka na volné noze jsem učila individuální lekce i online.

V Eufratu od: 11/2022

Učí: AJ

 

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu? O EUFRATu jsem se dozvěděla, když jsem si hledala, kde bych mohla splnit svůj dlouhodobý cíl – splnit CPE. A po doporučení od známých, neustálém chození okolo budov EUFRATu a se zájmem se zase více ponořit do lektorství jsem si řekla: proč tu nezkusit učit?

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků? Mě naplňuje vidět posun studentů, a to nejen z hlediska jazykového, ale také osobního – během studia získávají mnohdy větší sebedůvěru a zjistí, že učení může být zábava. Je to tedy předání svých znalostí a zkušeností tak, aby obohatily jiné a aby se jim brzy nevytratily.

Co by o tobě řekli tví studenti? Že jsem empatická, otevřená novým názorům, geek a prostě dobrák.

Jak bys ty sám popsal svoje studenty? Každý je jiný a skvělý, ale cíl mají společný – zlepšit angličtinu.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést? Určitě znalosti, chuť dál se učit a ideálně dobrou náladu a hezké vzpomínky.

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu? Spousta všemožných kurzů, certifikací, fajn kolegů, hezkých učeben a možností se dále rozvíjet.

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Nevzdám to s Vámi, dokud to nevzdáte Vy se mnou. Nebojte se mluvit. Chybami se člověk učí. :)

 

A ještě telegraficky:

  • Kniha: Alchymista – Paulo Coelho                         
  • Film: Nedotknutelní (2011)       
  • Hudební skupina / album: Måneskin
  • Moře nebo hory: Moře
  • Léto nebo zima: Léto
  • Pes nebo kočka: Oba

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb