Karolína B.

Karolína B.

Karolína B.

Vzdělání:

ukončené - Gymnázium Jindřicha Šimona Baara v Domažlicích

aktuální – ZČU FAV - matematika a její aplikace

Praxe:

lektorka v Centru Robotiky

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu? Do EUFRATu mě přivedla moje kamarádka, která už v EUFRATu kroužek vede. Mám ráda práci s dětmi a jsem ráda, že to zde mohu propojit s věcmi z mého studia - programováním.

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků? V mém případě jde o programovací jazyk. Chtěla bych, aby se děti zábavnou formou naučily přemýšlet nad věcmi z jiné perspektivy a naučily se základní algoritmy v programech.

Co by o tobě řekli tví studenti? Asi to, že jsem ukecaná :D

Jak bys ty sám popsal svoje studenty? Jsou to milé děti, které se chtějí naučit něco nového. Baví je, že učení lze pojmout i zábavnou formou a nemusí to být vždycky jen pruda :-)

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést? Základní znalosti ve Scratchi. Také to, že není vždy jen jedno správné řešení a že se nemusí bát zeptat, když jim cokoliv nepůjde.

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu? Zatím se mi líbí, že nabízí dětem volnočasové vzdělání v různých oblastech. Ale jsem tu nová, takže co je nejlepší na EUFRATu snad brzy zjistím :)

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Že už se moc těším, až se společně pustíme do práce. A určitě, ať se nebojí na cokoliv zeptat :)

 

A ještě telegraficky:

Kniha: Malý princ
Film: Pelíšky
Hudební skupina/album: Mirai
Moře nebo hory: Hory
Léto nebo zima: Léto
Pes nebo kočka: Kočka

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb