Kateřina K.

Kateřina K.

Něco málo o mně: Jmenuji se Kateřina K., je mi 36 let, jsem vdaná a mám dvouletého syna, kterého učíme od útlého dětství tři jazyky (češtinu, angličtinu, italštinu). Již 17 let žiji se svojí rodinou v Itálii. Díky práci mého manžela, velmi často cestujeme po celé Itálii, kterou jsme již procestovali křížem krážem. Výuku pro Vás povedu z Pescary, kde momentálně bydlíme. Pescara je italské město v oblasti Abruzzo a nachází se přímo u Jaderského moře. Z druhé strany města se nachází úpatí Abruzských Apenin a tak to nemáme daleko, jak k moři, tak i do hor. Možná někteří z Vás znáte lyžařské středisko Passo Lanciano, které se nachází v blízkosti Pescary.  

Při výuce italštiny se mnou se budete nejen učit italsky, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací o italských reáliích, zdejších zvycích, kultuře, lidech a třeba i jídle, pokud Vás to bude zajímat :). Kromě italštiny vyučuji také angličtinu italské děti :). Učení dětí i dospělých mi velmi baví a naplňuje a budu se těšit, že se i Vy brzy stanete mým novým studentem. 

 

 

Vaše hodnocení

Hana P.: Jsem velice spokojená, žádné připomínky.

Soňa Š.: Lektorka je naprosto úžasná, s ní jsem udělala v italštině velký pokrok za 3 měsíce, určitě s ní budu pokračovat dál.

 

 

 

Jak vyučuji

  • Zoom
  • Skype
  • Google Hangouts
  • What's Up
  • on-line

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu? Nová možnost vyučovat jazyk v profesionálním prostředí jazykové školy EUFRAT 

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků? Předat co nejjednodušším způsobem znalosti a zkušenosti, který každý lektor nabyl v průběhu své praxe.

Co by o tobě řekli tví studenti? Že jsem vášnivá cestovatelka a  optimista za každé situace.

Jak bys ty sám popsal svoje studenty? Lidé s chutí učit se, sebevzdělávat se, osobně růst.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést? Dobrý pocit, že udělali něco pro své mozkové buňky, úsměv na tváři a spokojenost, že se každou společnou hodinou přibližují svému cíli.

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu? Profesionalita, snadná dostupnost lektorů a velký výběr.

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Nevzdávejte se, všechno jde, když se chce a i když to třeba někomu nejde snadno, najdeme cestu k dovršení vašich cílů.

 

A ještě telegraficky:

Kniha: Vladimír Poštulka - Půdorys harému                              
Film: Velké vítězství                         
Hudební skupina / album: Cranberries, Alanis Morissette        
Moře nebo hory: obojí 
Léto nebo zima: léto v Čechách, podzim v Itálii 
Pes nebo kočka: kočka

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb