Stanislava N.

Stanislava N.

Vystudovala jsem obor Regional development v anglickém jazyce na Mendelově univerzitě. Při studiu jsem se věnovala zahraničním studentům v rámci tutorského programu. Vycestovala jsem na studijní stáž do Santiago de Chile a do Las Palmas de Gran Canaria. Šest let jsem žila na Kanárských ostrovech, kde jsem pracovala v oblasti turismu a hotelnictví. Nejvíc mě bavila práce v animaci, kde jsem nejen využila jazykové znalosti ale naučila se je také použít v konverzaci s lidmi z celého světa. Ve svých kurzech se zaměřuji na konverzaci a praktické využití jazyků. Uvědomuji si, že mnoho studentů zná gramatiku ale má obavy mluvit. Zjistíte, že se rozhodně není čeho bát a jak na to. Naučím vás techniky, jak se ponořit do daného jazyka a přemýšlet v něm, což vás posune ve studiu rychle dopředu. Zaměříme se na oblasti, které vás zajímají nebo je potřebujete k vaší práci. Možnost intenzivní individuální výuky. Vyučuji angličtinu a španělštinu.

Vzdělání a praxe:  Regional development, Mendelova univerzita v Brně. Praxe v turismu na Kanárských ostrovech  v hotelnictví, animaci a divadle.
V Eufratu od: 2021
Učí: španělštinu, angličtinu 

Jak vyučuji

  • Zoom
  • on-line

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu? Našli si mě

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků? Vzbudit ve studentech vášeň pro jazyk a být jejich průvodcem a mentorem na této dobrodružné cestě.

Co by o tobě řekli tví studenti? To by mě taky zajímalo,  až to budete vědět,  řekněte mi to prosím. 

Jak bys ty sám popsal svoje studenty? Přátelé  se kterými mě pojí vášeň pro jazyk.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést? Sebevědomí ve schopnosti domluvit se v cizím jazyce a poradit si za každé situace. 

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu? Že se můžou setkávat lektoři a studenti z celé země i světa a kvalitní výuka jazyků se tak dostane ke každému. 

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Nebojte se mluvit 

 

A ještě telegraficky:

Kniha: Sen o tróji                                            
Film: Gone with the wind                                            
Hudební skupina / album: W. A. Mozart
Moře nebo hory: ráno na hory a odpoledne se vykoupat v moři                      
Léto nebo zima: každé období má své kouzlo     
Pes nebo kočka: jednoznačně králík 

Co učím

přehled kurzů vedených lektorem

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb