Ximena R.

Ximena R.

Ximena je rodilá Kolumbijka, která žije již pár let v USA, kde vystudovala na Univerzitě obor Systémové Inženýrství. Sebe sama popisuje jako přátelského, pozitivního nadšence a uctivého člověka.  Maturitu má z počítačových technologií a ovládání ZOOMu a Skypu či dalších platform je tak pro ní naprostá hračka. Přes tyto technologie několikrát školila skupinky či jednotlivce na různá IT témata. Nyní se úzce specializuje na výuku Pythonu pro začátečníky v angličtině a nebo ve španělštině a také na výuku španělštiny. Zkušenosti má, jak s výukou dětí, tak i dospělých. Pro EUFRAT velmi úspěšně učí z Ameriky již skoro rok a naši studenti si výuku s ní doslova zamilovali.

Ximena sama o sobě říká: "Jsem velký nadšenec a optimista. Vždy věřím, že moji studenti velmi brzy poznají moji energii a víru v jejich studijní schopnosti. Moji studenti jsou pro mě vždy obrovskou inspirací a do hodin, které vedu se snažím dávat naprosté maximum. Studentům moc ráda naslouchám a dozvídám se od nich nové podněty. Bude mi potěšením, pokud se i ty staneš mým dalším studentem!"

Vaše hodnocení

  • "Ukázková hodina s Ximenou byla skvělá! Určitě budu chtít pokračovat. Moc děkuji za zajištění!" Romana K. 
  • "Klukům se ukázková hodina programování moc líbila a určitě chtějí pokračovat." Petra J. 
  • "Hodiny s Ximenou mi vždycky strašně rychle utečou a hlavně ona je tak pozitivní, že odcházím nejen plný vědomostí, ale i pozitivně naladěn :)." Vojtěch G.
  • "Strašně moc Vám děkuji za zajištění výuky Pythonu pro syna. Bála jsem se toho, tím, že je to v angličtině, ale naštěstí zbytečně :-). Syn je naprosto nadšený a s Ximenou ho výuka opravdu baví. Já jsem tak spláchla dvě mouchy jednou ranou, syn se učí angličtinu a i programování v jednom :)." Klára P.

Jak vyučuji

  • Zoom
  • on-line
Ximena R.Ximena R.Ximena R.

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb