Denisa H.

Denisa H.

Studuji Překladatelství na University of Sheffield ve Velké Británii. Žiji v Anglii již čtvrtým rokem a v Eufratu učím, abych mohla své zkušenosti předat studentům, se kterými ráda diskutuji o aktuálním dění a zajímavých tématech.

 

Nyní se připravuji na dráhu tlumočnice/překladatelky, chtěla bych se věnovat diplomatickému tlumočení pro UNICEF. Mým druhým jazykem byla vždy němčina, ale od střední školy se aktivně věnuji angličtině. 

 

Mezi studiem jsem si zlepšila mé jazykové dovednosti a absolvovala jsem kurz CELTA od Cambridge University, v srpnu 2023. Zde jsem se mimo jiné naučila jakým způsobem předat zkušenosti svým studentům a přistupovat k jednotlivým lekcím.

 

Vzdělání a praxe: 

2023 - doposud: University of Sheffield, magisterský obor, Překladatelství

2022 - doposud: Eufrat

2019 - 2023: University of Portsmouth, bakalářský obor Aplikované jazyky (Angličtina, Španělština, Francouzština)

2018 - 2019: Eufrat & YMCA

2015 - 2018: Au-Pair Velká Británie, USA


Učí: anglický jazyk

 

 

 

Vaše hodnocení

"Obsahově mi naše lekce vyhovují. Především zaměření na mluvené slovo, neboť zde jsem se potřeboval zlepšit především. Srovnám-li schopnost vést dialog cca před rokem a nyní, tak z mého pohledu pozoruji velký posun. Oceňuji i připravené prezentace na konkrétní téma a s tím spojené otázky, které vedou k diskusi student-lektor. Samozřejmě budu muset neustále pracovat na výslovnosti slovní zásobě a občas i opakovat nějakou tu gramatiku (minulé časy). Jako další téma bychom třeba mohli naťuknout fráze z běžné konverzace, které používají Angličané / Američané, které se např. v učebnicích moc nevyskytují. Za mě, jako za studenta, velká spokojenost." 

"I have had the opportunity to work with Denisa for over three months and I have to say that Denisa is a great teacher. Appreciative, competent and relaxed. Accessibility is always there. It is reliably reported back. Excellent support, excellent teaching, problem-free scheduling of teaching, absolute flexibility in terms of teaching. I feel really comfortable with Denisa. Very patient, solution-oriented and very friendly. She always tries and is always very well prepared. Brings many different interesting topics. I am very satisfied. I can wholeheartedly recommend her!"

"I would like to write a little resume about our English lessons. I am really lucky that you are my teacher, because I feel that I can learn a lot of useful things from you. I love our conversation about everything. I can explain my opinion, develop my conversation aptitude, learn more new words and use them in my speech.  I would like to continue to evolve my conversation ability, and I can propose to have for homework some little story for reading or  for listening , and in the class meeting to make a little result about it. I would like to learn to speak more complex and deeper, to have a large vocabulary. As regards to the grammar part,  I am satisfied with the style of the learning. I received the theory of grammar not just a doc with information, but the fool comments for it. And of course the grammar exercises, that combine the training of a new part of grammar and updating of the vocabulary. like advice - a homework with different exercises, to bring to the automatic process 🙂."

 

 

 

Jak vyučuji

  • Zoom
  • Skype
  • on-line

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu? Láska k jazykům a potřeba předat zkušenosti dalším.

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků? Mým osobním posláním je, aby studenti otevřeli ty pomyslné dveře do světa příležitostí. Budování dobrých vztahů je u mně na prvním místě a pokud někomu pomůžu v získání práce snů nebo odbourání strachu z cestování, protože angličtina může být překážkou je pro mě velkou motivací.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést? Chuť se dál zdokonalovat a pocit, že něčeho dosáhli.

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu? Milý kolegové a fakt, že můžu pracovat odkudkoliv.

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? Nebojte se mluvit. To nejdůležitější ke studiu jazyků už máte = odhodlání.

 

A ještě telegraficky:

  • Kniha: Deník Anny Frankové
  • Film: Pán prstenů
  • Hudební skupina: Imagine Dragons
  • Moře nebo hory: Moře
  • Léto nebo zima: Léto
  • Pes nebo kočka: Kočka

Informace o způsobu získávání a výběru referencí najdete na stránce Dokumenty.

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb