Lucie D.

Vzdělání a praxe: SPŠ Dopravní, 6 let ZČU, Fakulta pedagogická, učitelství AJ-ČJ pro 2. stupeň ZŠ (nedokončeno), TEFL kurz v Londýně, výuka AJ v Barceloně 7 měsíců

V EUFRATu: od ledna 2017

Učí: Anglický jazyk

Jak vyučuji

  • ve firmě
  • Zoom
  • on-line

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu? Ještě než jsem odjela do Londýna, pracovala jsem pro Eufrat brigádně a vždycky jsem mělo tuto školu ráda především kvůli přístupu ke studentům i zaměstnancům, proto, když jsem se vrátila z ciziny, byl pro mě Eufrat jasná volba. :-)

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků? Myslím, že učitel jazyků svým studentům posouvá hranice a otevírá svět. :-) Je skvělé, když díky vám se student cítí jistější při komunikaci v zahraničí a nebojí se cestovat, nebo když je díky znalosti cizího jazyka povýšen v práci.

Co by o tobě řekli tvý studenti? Vůbec netuším, ale doufám, že nic špatného :-) :-)

Jak bys ty sama popsala svoje studenty? Mí studenti jsou perfektní :-) vždycky se snaží, při hodinách skvěle spolupracují, jsou zapálení naučit se nové věci, ale především se mi líbí jejich osobitý přístup k výuce i ke mně.

Co by si měli studenti z tvých hodin odnést? Měli by odbourat všechny svoje bloky, předsudky a strachy vůči cizímu jazyku a naučit se ho používat s radostí. Měli by z hodin odcházet veselí a motivovaní a s chutí zapojit angličtinu do svého každodenního života.

Co je podle tebe nejlepší na EUFRATu? Nejlepší na Eufratu je, že se každému snaží vyjít vstříc a samozřejmě i široký jazykový výběr, který škola nabízí. Paní ředitelku znám více než 10 let a velmi obdivuji, jak se vždy velmi ochotně snaží každému pomoct.

Co bys vzkázala svým budoucím studentům? Aby se nebáli angličtiny ani mě :-) I když se někdy angličtina pro někoho může zdát španělskou vesnicí, spolu to zvládneme a naučíme se, jak ji s přehledem používat v každé situaci. :-)


A ještě telegraficky

  • Kniha: Carlos Ruiz Zafón, Stín větru
  • Film: Pýcha a předsudek
  • Hudební skupina/album: Keane
  • Moře nebo hory: Hory jen v létě, moře kdykoli :-)
  • Léto nebo zima: Léto
  • Pes nebo kočka: Tolik psů, kolik jen jde :-)
Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb