Kateřina K.

Kateřina K.

Vzdělání a praxe: PedF UK – angličtina a francouzština (magistr), FF UK – andragogika a personální řízení (bakalář), od r. 2012 výuka na plný úvazek (OSVČ), předtím částečně při škole

V Eufratu od: 2014

Učí: angličtinu a francouzštinu

Jak vyučuji

  • v Eufratu
  • ve firmě
  • Zoom
  • on-line

Interview

Co tě přivedlo do EUFRATu?  Přestěhovala jsem se zpátky do Plzně a sháněla jsem místo, kde bych mohla učit. Eufrat mi byl sympatický, nabízel využití obou jazyků včetně přípravných kurzů na jazykové zkoušky.

V čem podle tebe spočívá poslání lektora jazyků?  Provázet studenty na jejich cestě za objevováním cizích jazyků a ukázat jim, že jiné neznamená nutně špatné.

Co by o tobě řekli tvoji studenti?  Milá a usměvavá lektorka, která se nám vždycky snaží pomoci.

Jak bys ty sám popsal svoje studenty? Rozmanití, každý má trochu jiné potřeby, ale spojuje je snaha zlepšit se v cizím jazyce.

Co by si měli studenti z Tvých hodin odnést?  Dobrý pocit, že něco zvládli, že se dozvěděli něco nového a že příště mohou pokračovat.                          

Co je podle Tebe nejlepší na EUFRATu?  Je to velká škola, kde si každý vybere kurz dle svých potřeb, zároveň se ale neztrácí osobní přístup.

Co bys vzkázal svým budoucím studentům? S cizím jazykem je to jako se vším, - stačí chtít a hodně trénovat a jde všechno J

 

Kniha: Pýcha a předsudek         
Film:  Mamma Mia / Amélie z Montmartru     
Hudební skupina / album: Nohavica             
Moře nebo hory:  hory              
Léto nebo zima: léto       

Pes nebo kočka: pes  

Doučování

POTŘEBUJETE TO PŘESNĚ NA MÍRU? MŮŽEME NĚJAK PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS:

EUFRAT@EUFRAT.CZ
T +420 606 665 766

LTweb